Zpět

Pánská košile

Pánská košile společenská s kravatou. Moderní košile slim fit. Košile s proužkem. Košile káro se širokým límečkem. Košile jednobarevné s kravatou. Bílá a modrá košile jsou nejoblíbenější. Fialová a růžová košile do obleku a ke kravatě. Košile slim.

Pánská košile

Pánská košile je součástí šatníku každého muže

Kdo nenosí pánskou společenskou košili s kravatou v pracovní dny, může volit volnočasovou barevnou košili se vzorem - tzv. Casual košili. I když plánujete mít v šatníku pouze jedinou společenskou košili - doporučujeme bílou košili - tak by Vás při výběru košile měla zajímat kvalita látky, složení materiálu, kvalita zpracování a ušití, tvar a trvanlivost límečku, střih košile...

Kdo nosí košile pravidelně, nebo každý den do pánského obleku s kravatou, tak ten jistě navíc ocení pohodlí, životnost košile, stálost barev a tvaru límečků i po desítkách vyprání, zdravotní nezávadnost materiálu, snadnost žehlení...

Pánskou košili bílou, nebo modrou košili a co jiné barvy košilí?

Za nejvíce společenskou pánskou košili je považována košile čistě bílá ze 100 % bavlny. V obchodních a finančních kruzích bývá nejrozšířenější barvou košile světlý odstín modré. Můžeme se domnívat, zda si modrá košile získala své příznivce pouze díky praktičnosti této barvy, nebo jako výraz určitého sociálního porozumění mezi v anglosaských zemích rozlišovanými bílými a modrými límečky. Bílé límečky představovaly stav úředníků. Modré límečky představovaly dělnické profese.

Jakmile zvolíme odstín košile modré, tak se nám nabízí široká paleta odstínů modré látky, vzorů proužků a káro, kombinace modré s bílou a jinými barvami. Modrá košile se výborně kombinuje s barevnými kravatami, nejčastěji s červenou kravatou.

Oblíbené odstíny fialové a růžové košile

Výběr barev pánské košile se samozřejmě řídí vkusem a prostředím, ve kterém se muž v košili pohybuje. Mezi velice oblíbené a společensky přijatelné pánské košile dále patří světlé odstíny fialové, které kombinujeme s tmavšími odstíny fialové kravaty. Poměrně rozšířenou barevnou kombinací pánských košil je růžový proužek s bílým proužkem. Barevných kombinací s pánskými obleky a kravatami se nabízí méně než u bílých a modrých košilí.

Aby pánská košile dlouho vydržela

Kvalitní pánská košile ze 100 % bavlny není levnou záležitostí. Šetrným praním košile a žehlením zajistíme stálost barev, trvanlivost materiálu a tvaru pánské košile. Kvalitní pánská košile vydrží v původním stavu i několik let. Vložená investice do kvalitně ušité košile se Vám tak časem vrátí.

Proč lidé nakupují na SmartMen.cz:

Výměna do konce ledna 2018

Česká výroba košilí

Kvalitní látky

Vysoká úroveň zpracování

Moderní střih Slim Fit

Eshop výrobce košilí

Vše skladem v eshopu

Doprava zdarma od 1.500,-

Voňavý dárek ke každému nákupu

Dárek zdarma od 2.000,-

Sleva na vše 10 % od 2.500,-

Výprodej - Sleva 50 %!

Odstoupení 30 dní

Vrácení zdarma

Platba kartou

Výdejní místa v každém městě

My šijeme košile

Slim košile s prodlouženým rukávem

Jedinečné manžetové knoflíčky

Můžete nám kdykoli zavolat

Nasloucháme našim zákazníkům

Možnost dárkového balení košile

Zasíláme do celého světa

Firemní košile a halenky s logem na zakázku

Stále rozšiřujeme nabídku košilí

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení