Smart Casual – Business Casual dress code pro ženy i pro muže

Lhůta pro výměnu, vrácení a odstoupení od kupní smlouvy prodloužena na 90 dnů od převzetí zásilky!

Jsme a budeme vděčni za Vaši důvěru a věrnost za aktuálních složitých okolností. S vracením nepadnoucích oděvů nemusíte pospíchat. Přes Zásilkovna.cz máte nadále vrácení vždy zdarma. Prodloužená lhůta ze 30ti dnů na 90 dnů platí pro všechny objednávky.

Potřebujete jinou velikost? Dejte nám krátce vědět v tomto formuláři a my Vám mezitím zašleme oblečení na výměnu.

Přepravní společnosti preferují (vyžadují) platby kartou před hotovostí. Při výběru způsoby platby "na dobírku" je možné u všech našich dopravců platit platební kartou.

Barevnost a kreativita v korporátním stylu oblékání

Barevnost a kreativita v korporátním stylu oblékání

Smart casual dress code do zaměstnání pro muže i ženyNejoblíbenější styl oblékání pro muže i ženy, u kterých se běžně vyžaduje formální styl oblékání. Muži i ženy tak mohou skloubit eleganci a pohodlí pro celodenní nošení. Smart Casual dress code pro muže i ženy dovolí experimentovat s barvami a vzory.

Moderní trend ve firemní i soukromé sféře

Business Casual a Smart Casual dress code patří k trendům v oblékání jak pro nadnárodní korporace, tak pro malé a střední podniky. K tomuto modernímu stylu oblékání směřují z jedné strany kdysi formalizované předpisy na oblékání v bankách, financích obecně, advokacii a v podobných institucích. Z druhé strany převlékají "trička za košile" ve výrobních firmách, v průmyslu i v malých rodinných firmách. 

Smart Casual dress code zajistí zaměstnavateli reprezentativní vzhled svých zaměstanců a přiblíží styl oblékání zákazníkům. V pohodlném, moderním a snadno udržovatelném oděvu jsou spokojenější také zaměstnanci.

Žádné kravaty, obleky ani kostýmky

Plátěné kalhoty v moderním střihu chinos a zúžené slim střihy pro muže i ženy. Košile a košilové halenky s nápadným barevným vzorem kára nebo proužku. Hitem poslední doby jsou celopotištěné látky na košile. Přes košili doporučujeme slabé svetry a dámské svetříky - široká paleta barev a střihů. Ne oblekové sako. Ne oblekové kalhoty. Když sako, tak sportovní nebo blejzr.

Tento styl oblékání nabízí širokou škálu oděvů pro všechny typy postav, pro muže i ženy. Oblečení se snadno udržuje a má delší životnost než formální oblečení. 

Ideální outfit pro muže - košile & kalhoty & svetr

Pánské jednobarevné plátěné kalhoty chinos - Košile button-down se vzorem v pastelové barvě, dlouhý rukáv - Pletený jednobarevný Cardigan - Sportovní sako.

Ideální outfit pro ženy - košilová halenka & kalhoty & svetr

Dámské zúžené kalhoty chinos - Košilová halenka s barevnými kontrasty - Pulovr do písmene V jednobarevný slabý. Dále oblíbený cardigan s praktickým zapínáním na knoflíky.

Doporučujeme pro muže

Business Casual košile SmartMen: Pánské bavlněné košile s dlouhým rukávem se vzorem proužek nebo káro. Vzory jsou výrazné a barevné.

Button-down košile: Tradiční košile s propínacím límečkem. V Evropě jsou chápány jako Casual košile. V USA se běžně nosí s kravatou.

Moderní pánské košile s potiskem a decentními kontrasty: Neformální elegance na pracovišti a příjemné nošení po celý den. V létě doporučujeme vyhrnout rukávy a docílit tak akčního vzhledu.

Pánské svetry: Nadčasové cardigany se zapínáním vepředu na knoflíky a moderní slabé svetry na pánské košile s výstřihem do V.

Pánské kalhoty: Neobjte se barev – moderní hnědé kalhoty, khaki, modré s moderním úzkým střihem.

Sportovní sako: Lehké letní sako s jemnou podšívkou ve slim střihu. Ladíme s kalhotami v tmavším odstínu.

PoloSportovně elegantní tričko s límečkem na knoflíčky. Pozor na sepraná vytahaná a celkově obnošená trička, která si raději nechte na doma.

Doporučujeme pro ženy

Moderní dámské košile s potiskem a decentními kontrasty: Neformální elegance na pracovišti a příjemné nošení po celý den. V létě doporučujeme vyhrnout rukávy a docílit tak akčního vzhledu.

Dámské kalhoty: Nebojte se barev – moderní hnědé kalhoty, khaki, modré s moderním úzkým střihem.

PoloSportovně elegantní tričko s límečkem na knoflíčky. Pozor na sepraná vytahaná a celkově obnošená trička, která si raději nechte na doma.

Dámské svetry & cardigany: Klasické pletené svetry a vesty s výstřihem do písmene V. Decentní jednobarevné provedení bez vzorů a log. Praktické cardigany se zapínáním na knoflíky. Příjemné materiály. Dlouhá životnost a snadná údržba.

Doporučujeme pro firmy

Firemní košile s logem: Moderní košile v oblíbených korporátních barvách. Decentní kontrastní prvky. Kvalitní zpracování. Propracované dámské střihy. Možnosti výšivky firemního loga na límečky, náprsenky, manžety. Vzorky zdarma. Pravidelné dodávky a obnova oděvů.

Plátěné kalhoty pro muže i ženy: Nedílná součást firemní uniformy. Široký výběr velikostí. Pánské i dámské střihy. Moderní design. Výběr z mnoha barev.

Pletené svetry a vesty: Praktické a elegantní. Zajistí tepelnou pohodu, flexibilitu a rozmanitost ve firemních uniformách. Jednobarevné kvalitní svetry a vesty na košile. Bez loga a vzorů vhodné pro výšivky firemního loga. 

Rozmanitost a možnost výběru firemního oblečení poskytuje zaměstnancům možnost se odlišit. Zároveň všichni zaměstnanci nosí schválené oblečení s logem společnosti.

Zobrazit:

Jak vybrat velikost košile

Online katalogy dodavatelů

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.