Vrácení nebo výměna zboží v eshopu s oděvy SmartMen

Jsme si vědomi rizik spojených s nakupováním oblečení na internetu. Chápeme, že vybraná velikost a střih košile Vám nesedí. Nakupujete u nás dárky pro Vaše blízké. Zboží ve skutečnosti vypadá trošku jinak, než jste si představovali. Nebo jste si nákup jednoduše rozmysleli.

Oděvy na výměnu velikostí nebo za jiné odesíláme ihned. Nečekáme na vrácení. Ušetříte si 1 cestu na výdejní místo nebo 1 kontakt s přepravcem. Nevyhovující velikost předáte až při převzetí nové zásilky.

Máte možnost vrátit nebo vyměnit zboží bez udání důvodu až do 30ti dnů od převzetí

Respektujeme všechna Vaše přání. Ke všem objednávkám nabízíme prodlouženou zákonnou lhůtu na výměnu zboží a odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu ze 14ti dnů na 30 dnů od převzetí zásilky. Na důvody vrácení nebo výměny zboží se neptáme.

Vrácení zboží k výměně, odstoupení od kupní smlouvy, reklamace na jakýchkoli výdejních místech Zásilkovna

ZDARMA Vrácení zdarma na Zásilkovna.

O Vašem záměru vrátit zboží do eshopu přes Zásilkovna nás prosím informujte předem na email info@smartmen.cz nebo v tomto krátkém formuláři. Obratem Vám zašleme štítek, který nalepíte na zásilku. Zboží můžete zdarma přinést na jakýkoli Z-point výdejních míst Zásilkovna.

Nemám tiskárnu - nemohu vytisknout štítek

Není problém. Zabalte vratku a zaneste na jakoukoli Zásilkovnu. Při podání tzv. Reklamačního asistenta nahlašte tento náš univerzální kód: 97024778. Obsluha podacího místa sama vytiskne štítek a předá vám potvrzení o podání zásilky. Nic neplatíte. Kód zajistí, že se jakákoli zásilka dostane odkudkoli zpět k nám. I tak nám prosím krátce napište, abychom vratku očekávali.

Vrácení zboží k výměně, odstoupení od kupní smlouvy, reklamace podáním na České poště

od Kč 64 

Doporučený balíček Česká pošta

Poštovné směrem z eshopu k Vám hradí eshop SmartMen. Výměnu zboží za jiné máte se všemi dopravci ZDARMA!

Jak jednoduše vrátit zboží zakoupené v eshopu

Po vyzkoušení velikosti košile a jiné zboží jednoduše skládejte zpět do původního obalu pouze dle rozsahu Vaší zručnosti. Zboží nám, prosíme, vracejte během 10ti dnů od oznámení o odstoupení od kupní smlouvy. Obchod SmartMen Vám vyplatí fakturovanou částku, tj. včetně poštovného od nás k Vám, bez zbytečné odkladu. Žádáme Vás pouze, aby vracené zboží bylo nenošené.

Věříme, že prodloužení lhůty na rozmyšlenou na 30 dnů zvýší Vaší spokojenost s nakupováním na SmartMen.cz a zvýší Váš komfort nakupování na internetu.

Formulář k vrácení a výměně zboží

blank
  • Doprava zdarma na všechny objednávky od Kč 1.500,-
  • Množstevní slevy 20% ihned při každém nákupu
  • Odstoupení a výměna vždy zdarma přes Zásilkovna.cz
  • Odložená platba 30 dnů zdarma od druhé objednávky
  • Sleva na hedvábnou kravatu ke každé košili SmartMen
  • Pro firemní dress code vzorky k vyzkoušení velikostí zapůjčíme zdarma
  • Nevhodný dárek? Výměna & vrácení až do 15.1. na všechny objednávky
  • Předchozí
  • Další
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.