Vrácení nebo výměna zboží v eshopu s pánskými košilemi SmartMen

Máte možnost vrátit nebo vyměnit zboží bez udání důvodu až do 30ti dnů od převzetí

Jsme si vědomi rizik spojených s nakupováním oblečení na internetu. Chápeme, že vybraná velikost a střih košile Vám nesedí. Nakupujete u nás dárky pro Vaše blízké. Zboží ve skutečnosti vypadá trošku jinak, než jste si představovali. Nebo jste si nákup jednoduše rozmysleli. 

Lhůta na výměnu a vrácení 30 dnů

Respektujeme všechna Vaše přání. Ke všem objednávkám nabízíme prodlouženou zákonnou lhůtu na výměnu zboží a odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu ze 14ti dnů na 30 dnů od převzetí zásilky. Na důvody vrácení nebo výměny zboží se neptáme.

Vrácení zboží k výměně, odstoupení od kupní smlouvy, reklamace na jakýchkoli výdejních místech Zásilkovna

ZDARMA Vrácení zdarma na Zásilkovna.

O Vašem záměru vrátit zboží do eshopu přes Zásilkovna nás prosím informujte předem na email info@smartmen.cz nebo v tomto krátkém formuláři. Obratem Vám zašleme štítek, který nalepíte na zásilku. Zboží můžete zdarma přinést na jakýkoli Z-point výdejních míst Zásilkovna.

Vrácení zboží k výměně, odstoupení od kupní smlouvy, reklamace podáním na České poště

od Kč 64 

Doporučený balíček Česká pošta

Poštovné směrem z eshopu k Vám hradí eshop SmartMen. Výměnu zboží za jiné máte se všemi dopravci ZDARMA!

Jak jednoduše vrátit zboží zakoupené v eshopu

Po vyzkoušení velikosti košile a jiné zboží jednoduše skládejte zpět do původního obalu pouze dle rozsahu Vaší zručnosti. Zboží nám, prosíme, vracejte během 10ti dnů od oznámení o odstoupení od kupní smlouvy. Obchod SmartMen Vám vyplatí fakturovanou částku, tj. včetně poštovného od nás k Vám, bez zbytečné odkladu. Žádáme Vás pouze, aby vracené zboží bylo nenošené.

Věříme, že prodloužení lhůty na rozmyšlenou na 30 dnů zvýší Vaší spokojenost s nakupováním na SmartMen.cz a zvýší Váš komfort nakupování na internetu.

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení