Vrácení nebo výměna zboží v eshopu s pánskými košilemi SmartMen

Jsme si vědomi rizik spojených s nakupováním oblečení na internetu. Chápeme, že vybraná velikost a střih košile Vám nesedí. Nakupujete u nás dárky pro Vaše blízké. Zboží ve skutečnosti vypadá trošku jinak, než jste si představovali. Nebo jste si nákup jednoduše rozmysleli. 

Máte možnost vrátit nebo vyměnit zboží bez udání důvodu až do 30ti dnů od převzetí

Respektujeme všechna Vaše přání. Ke všem objednávkám nabízíme prodlouženou zákonnou lhůtu na výměnu zboží a odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu ze 14ti dnů na 30 dnů od převzetí zásilky. Na důvody vrácení nebo výměny zboží se neptáme.

Vrácení zboží k výměně, odstoupení od kupní smlouvy, reklamace na jakýchkoli výdejních místech Zásilkovna

ZDARMA Vrácení zdarma na Zásilkovna.

O Vašem záměru vrátit zboží do eshopu přes Zásilkovna nás prosím informujte předem na email info@smartmen.cz nebo v tomto krátkém formuláři. Obratem Vám zašleme štítek, který nalepíte na zásilku. Zboží můžete zdarma přinést na jakýkoli Z-point výdejních míst Zásilkovna.

Vrácení zboží k výměně, odstoupení od kupní smlouvy, reklamace podáním na České poště

od Kč 64 

Doporučený balíček Česká pošta

Poštovné směrem z eshopu k Vám hradí eshop SmartMen. Výměnu zboží za jiné máte se všemi dopravci ZDARMA!

Jak jednoduše vrátit zboží zakoupené v eshopu

Po vyzkoušení velikosti košile a jiné zboží jednoduše skládejte zpět do původního obalu pouze dle rozsahu Vaší zručnosti. Zboží nám, prosíme, vracejte během 10ti dnů od oznámení o odstoupení od kupní smlouvy. Obchod SmartMen Vám vyplatí fakturovanou částku, tj. včetně poštovného od nás k Vám, bez zbytečné odkladu. Žádáme Vás pouze, aby vracené zboží bylo nenošené.

Věříme, že prodloužení lhůty na rozmyšlenou na 30 dnů zvýší Vaší spokojenost s nakupováním na SmartMen.cz a zvýší Váš komfort nakupování na internetu.

Formulář k vrácení a výměně zboží

Jak vybrat velikost košile

Online katalogy dodavatelů

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.