Zajímavé slevy pánských košilí a bonusy již při první objednávce

V eshopu českého výrobce pánských košilí značky SmartMen si vážíme každého zákazníka. Naším cílem je šít ty nejlepší košile na světě a nabízet při prodeji ty nejlepší služby. Díky přímému prodeji zákazník získá vysokou kvalitu za přijatelnou cenu.

Sleva 20 % na druhou košili a 33 % na třetí košili v jedné objednávce

Zákazníci, kteří si u nás zakoupí více než jednu košili automaticky získají slevu na druhou košili 20 % a na třetí košili slevu 33 %. K tomu poštovné zdarma a dárek k nákupu. Najednou ušetříte Kč 697,-.

Košile s kravatou nebo manžetovými knoflíčky se slevou Kč 100

Potřebujete jenom jednu košili? Přikupte si k nezlevněné košili moderní hedvábnou kravatu nebo unikátní manžetové knoflíčky a získejte obratem slevu Kč 100 a poštovné zdarma.

Dřívější kolekce se slevou 50 %

Pánské košile ve výprodeji získáte se slevou 50 %. Nakupte ještě dnes. Některé velikosti a střihy již zbývají poslední kousky.

Přehled slev a bonusů v eshopu SmartMen.cz

 • Sleva na 2. košili 20%

  V eshopu výrobce pánských košilí značky SmartMen nabízíme v jedné objednávce slevu na 2. košili 20 % a na každou další položku slevu 10%. Akce platí pro nezlevněné košile.

 • Sleva na 3. košili 33%

  V eshopu výrobce pánských košilí značky SmartMen nabízíme v jedné objednávce slevu na 3. košili 33 % a na každou další položku slevu 18%. Akce platí pro nezlevněné košile.

 • Košile s kravatou sleva Kč 100

  K nezlevněné pánské košili SmartMen si vyberte moderní hedvábnou kravatu a získejte ihned slevu Kč 100 a poštovné zdarma. K zásilce Vám přibalíme voňavý levandulový pytlíček.

 • Košile s manžetovými knoflíčky sleva Kč 100

  K nezlevněné pánské košili SmartMen si vyberte unikátní manžetové knoflíčky z Jablonce nad Nisou a získejte ihned slevu Kč 100 a poštovné zdarma. K zásilce Vám přibalíme voňavý levandulový pytlíček.

 • Pánské košile se slevou 50%

  Kvalitní pánské košile domácí značky SmartMen můžete získat ve výprodejích se slevou 50%. Pospěšte si. Máme poslední kousky ve Vaší velikosti a střihu.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.