Naším cílem je nabídnout ty nejlepší pánské košile na světě

Protože nás šít a prodávat košile baví

Osobně vybíráme kvalitní a zajímavé látky. Ušití kolekcí pánských košilí zadáváme prověřeným krejčovským dílnám pouze v České republice. Zákazník si ke košili může vybrat kvalitní hedvábnou kravatu, nebo jiný módní doplněk. Naší odměnou je spokojený a vracející se zákazník.

Inspirace tím nejlepším ze zahraničí, za domácí ceny

Při přípravě návrhu pánské košile naší registrované značky SmartMen se inspirujeme střihy a designem britských a italských mistrů v oboru. Zákazníkům nabízíme nejen klasické tvary límečků ale také například módní široce rozevřené límečky, zvané též žraločí. Protože je nám potěšením, když košile svému majiteli perfektně sedí, standardně si lze vybrat z pohodlného střihu Regular Fit a ze štíhlého moderního střihu Slim Fit. Košile značky SmartMen jsou vyrobeny z kvalitních materiálů v moderních vzorech a střizích. Za cenu řádově nižší, než u zahraniční konkurence.

Kvalita látky je rozhodující

Při výběru látky dbáme na vysokou kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí při její výrobě. Námi používané látky splňují přísné ekologické standardy výroby a jsou bezpečné pro každodenní nošení. Používáme zásadně 100 % bavlnu. Košile jsou příjemné na omak, pohodlné a trvanlivé.

Vysoká úroveň ušití košile zručnými švadlenami v Česku

Při výrobě pánské košile vyžadujeme u našich dodavatelů vysokou úroveň zpracování. Výrobu zadáváme pouze zkušeným výrobcům, kteří dosahují vysoké kvality ušití i v těch nejmenších detailech. Dbáme na přesné navazování vzorů např. kapsičky a rukávů. Pevný límeček košile necháváme vyztužit vysouvacími výztužemi, které na dlouho zajistí správnou klenbu límečku. Životnost a stálý tvar košile se tak výrazně prodlužuje. Šijeme v České republice a jsme na to hrdí. Jedná se o ruční práci, která vyžaduje zručnost a zkušenost. Pracovní podmínky švadlen jsou přijatelné pro běžného Evropana. Podporujeme zachování řemesla, které v Evropě nemá na růžích ustláno. Nikdy nebudeme šít v Bangladéši. To bychom se museli za naše košile stydět.

Naší motivací jsou pozitivní odezvy našich spokojených zákazníků nejen s kvalitou zboží, ale také s bezchybným zasláním zásilky a navazujícími službami. Nabízíme pouze zboží skladem, které můžeme obratem doručit. Naši značku pánských košilí SmartMen prodáváme výhradně ve vlastním eshopu na adrese www.smartmen.cz.

Je nám potěšením stále častěji potkávat naše zákazníky v pánských košilích a kravatách značky SmartMen.

S úctou

Denisa Huková

Martin Huk 

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení