Naším cílem je nabídnout nejlepší pánské košile a profesní oděvy na světě

Protože nás šít a prodávat košile baví

Osobně vybíráme kvalitní a zajímavé látky. Ušití kolekcí pánských košilí zadáváme prověřeným krejčovským dílnám pouze v České republice. Zákazník si ke košili může vybrat kvalitní hedvábnou kravatu, nebo jiný módní doplněk. Naší odměnou je spokojený a vracející se zákazník.

Inspirace tím nejlepším ze zahraničí, za domácí ceny

Při přípravě návrhu pánské košile rodinné značky SmartMen se inspirujeme střihy a designem britských a italských mistrů v oboru. Zákazníkům nabízíme nejen klasické tvary límečků ale také módní široce rozevřené límečky ve stylu business. Protože je nám potěšením, když košile svému majiteli perfektně sedí, standardně si lze vybrat z pohodlného střihu Regular Fit a ze štíhlého moderního střihu Slim Fit. Košile značky SmartMen jsou vyrobeny z kvalitních materiálů v moderních vzorech a střizích. Za cenu řádově nižší, než u zahraniční konkurence.

Kvalita látky je rozhodující

Při výběru látky dbáme na vysokou kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí při její výrobě. Námi používané látky splňují přísné ekologické standardy výroby a jsou bezpečné pro každodenní nošení. Používáme zásadně 100 % bavlnu. Košile jsou příjemné na omak, pohodlné a trvanlivé.

Vysoká úroveň ušití košile zručnými švadlenami v Česku

Výrobu košilí SmartMen zadáváme pouze zkušeným místním výrobcům, kteří dosahují vysoké kvality ušití i v těch nejmenších detailech. Šijeme v České republice a jsme na to hrdí. Jedná se o ruční práci, která vyžaduje zručnost a zkušenost.

Pánské košile od výrobce přímo k zákazníkovi

Díky nejkratšímu možnému distribučnímu modelu od lokálního výrobce přes eshop SmartMen.cz přímo ke konečnému zákazníkovi jsme schopni nabídnout vysoce kvalitní pánské košile v moderním střihu za příznivé ceny. Na SmartMen.cz si přijde na své český výrobce i zákazník.

S úctou

Denisa & Martin Hukovi

Distribuční model pánské košile značky SmartMen

Tradiční distribuční model pro textil a oděvy

Jak vybrat velikost košile

Online katalogy dodavatelů

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.