Naším cílem je nabídnout nejlepší pánské košile a profesní oděvy na světě

Protože nás šít a prodávat košile baví

Protože nás šít a prodávat košile baví

Osobně vybíráme kvalitní a zajímavé látky. Ušití kolekcí pánských košilí zadáváme prověřeným krejčovským dílnám pouze v České republice. Zákazník si ke košili může vybrat kvalitní hedvábnou kravatu, nebo jiný módní doplněk. Naší odměnou je spokojený a vracející se zákazník. Kvalitní a moderní košile šijeme pod vlastní značkou SmartMen od r. 2011.

Inspirace tím nejlepším ze zahraničí, za domácí ceny

Při přípravě návrhu pánské košile rodinné značky SmartMen se inspirujeme střihy a designem britských a italských mistrů v oboru. Zákazníkům nabízíme nejen klasické tvary límečků ale také módní široce rozevřené límečky ve stylu business nebo snížené límečky Mini Kent. Protože je nám potěšením, když košile svému majiteli perfektně sedí, standardně si lze vybrat z pohodlného střihu Regular Fit a ze štíhlého moderního střihu Slim Fit. Košile značky SmartMen jsou vyrobeny z kvalitních materiálů v moderních vzorech a střizích. Za cenu řádově nižší, než u zahraniční konkurence.

Kvalita látky je rozhodující

Při výběru látky dbáme na vysokou kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí při její výrobě. Námi používané látky splňují přísné ekologické standardy výroby a jsou bezpečné pro každodenní nošení. Používáme výhradně 100 % bavlnu. Košile jsou příjemné na omak, pohodlné a trvanlivé.

Vysoká úroveň ušití košile zručnými švadlenami v Česku

Výrobu košilí SmartMen zadáváme pouze zkušeným místním výrobcům, kteří dosahují vysoké kvality ušití i v těch nejmenších detailech. Šijeme v České republice a jsme na to hrdí. Jedná se o ruční práci, která vyžaduje zručnost a zkušenost. Úplně první košile jsme nechali ušít v Indii. Máme tedy srovnání a jsme rádi, že šijeme jenom v Česku:).

Pánské košile od výrobce přímo k zákazníkovi

Díky nejkratšímu možnému distribučnímu modelu od lokálního výrobce přes eshop SmartMen.cz přímo ke konečnému zákazníkovi jsme schopni nabídnout vysoce kvalitní pánské košile v moderním střihu za příznivé ceny. Na SmartMen.cz si přijde na své český výrobce i zákazník.

Nejlepší nežehlivé košile ETERNA

Pro rozšíření sortimentu nabízených velikostí, střihů a designů košil jsme objevili Německou značku košil ETERNA, které se šijí převážně na Slovensku a ve východní Evropě (malá část kolekce také ve Vietnamu). Košile ETERNA nás uchvátily hned v několika rovinách a jsou pro naši vlastní výrobu vítanou inspirací. ETERNA se specializuje na nežehlivé úpravy kvalitní 100 % bavlněné košiloviny. Košile se tak nemusí žehlit. Našim zákazníkům můžeme dále nabídnout daleko širší škálu velikostí a střihů - 4 pánské střihy & 5 délek rukávů. Pro ženy 2 střihy a 4 délky rukávů v zajímavých designech.

Košile s logem & firemní dress code

V eshopu SmartMen.cz naleznou firemní zákazníci nejširší výběr kvalitních košil pro výšivku firemního loga, které také zajistíme. Nežehlivé košile ETERNA s logem pro management, obchodní zástupce a reprezentanty. Úspornější košile pro číšníky a servírky. Kvalitní polo a mnoho dalšího pro firemní dress code od hlavy k patě. Oděvy s logem dodáváme za 3 týdny od objednání.

S úctou

Denisa & Martin Hukovi

Distribuční model pánské košile značky SmartMen

Tradiční distribuční model pro textil a oděvy

  • Doprava zdarma na objednávky od Kč 1.500,-
  • Množstevní slevy 20% ihned při každém nákupu
  • Odstoupení a výměna vždy zdarma přes Zásilkovna.cz
  • Odložená platba 30 dnů zdarma od druhé objednávky
  • Sleva na hedvábnou kravatu ke každé košili SmartMen
  • Pro firemní dress code vzorky k vyzkoušení velikostí zapůjčíme zdarma
  • Předchozí
  • Další
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.