Návod jak změřit vhodnou velikost pánské košile SmartMen

Návod jak změřit velikost pánské košile značky SmartMenPři zjišťování Vaší správné velikosti a střihu pánské košile SmartMen máte dvě možnosti, jak to provést. Buď se změříte, respektive Vás někdo změří - návod jak se změřit naleznete pod tímto odkazem. Nebo si přeměříte Vaší oblíbenou pánskou košili a porovnáte si naměřené hodnoty s tabulkou velikostí pánských košilí SmartMen, kterou objevíte u každého popisu zboží.

V následujících krocích Vám ukážeme, jak přeměřit pánskou košili a vybrat si ten nejvhodnější střih a velikost pánské košile SmartMen. Připravte si krejčovský metr nebo podobné měřidlo a Vaší oblíbenou košili.

Návod jak změřit délku límečku pánské košile SmartMenA. Jak změřit délku límečku

Rozepněte pánskou košili a rozprostřete ji na rovnou plochu vnitřní stranou směrem k Vám. Uhlaďte vnitřní stranu límečku. Metr přiložte na uzlík, který uchycuje horní knoflíček límečku. Pohybem ruky přes přiložený metr vyhlaďte stojáček do roviny až ke knoflíkové dírce. Límeček měřte až k vnějšímu okraji knoflíkové dírky, tj. včetně knoflíkové dírky. Zaokrouhlete naměřenou hodnotu na celé centimetry nahoru. Naměřená hodnota je velikost límečku Vaší košile SmartMen v cm.

Náčrtek jak změřit délku rukávu pánské košile SmartMenB. Jak změřit délku rukávu

Pánskou košili rozprostřete na rovnou plochu čelem k Vám. Košile může a nemusí být zapnutá. Jeden rukáv košile narovnejte. Délku rukávu změřte od švu na rameni až po lem manžety rukávu. Rukáv při měření nijak nenapínejte. Pouze se snažte metrem kopírovat vnější hranu rukávu. Pokud měříte pánskou košili s dvojitou zahnutou manžetou - Francouzskou manžetou, měřte pouze po zahnutí manžety tak, jak běžně nosíte.

 

Návod jak změřit šířku pánské košile SmartMen přes hrudníkC. Jak změřit košili přes hrudník

Pánskou košili zapněte na všechny knoflíky a rozprostřete na rovnou plochu čelem k Vám. Uhlaďte látku v části hrudníku. Metr přiložte k průramku - ke švu, který spojuje tělo košile se spodní hranou rukávu. Pokračujte v měření ke druhému průramku. Naměřenou hodnotu vynásobte dvěma.

Nákres jak změřit šířku košile SmartMen přes pasD. Jak změřit obvod pasu košile

Délka obvodu košile kolem pasu je posledním měřením, které provedeme. Tato hodnota nám napoví, zda zvolit pánskou košili Slim fit nebo Regular fit

Zapnutou košili na všechny knoflíčky položte na rovnou plochu čelem k Vám. Uhlaďte do stran střední část košile. Měření proveďte v nejužším bodě košile, bývá uprostřed. Změřte vzdálenost mezi švy košile. Naměřenou hodnotu vynásobte dvěma.

Jak si vybrat nejvhodnější pánskou košili

Naměřené hodnoty porovnejte s tabulkou velikostí pánské košile SmartMen, kterou naleznete pod popisem produktu. Vyjma velikosti límečku, 1-2 centimetry +/- nehraje žádnou roli. V eshopu výrobce pánských košilí SmartMen můžete vyměnit nebo vrátit zakoupenou košili do 30 dnů od převzetí a zdarma.

Několik rad na závěr

Pokud jste relativně štíhlý muž, občas sportující a nikdo Vám neříká, že byste měli "víc sportovat", pak Vám bude slušet střih košile Slim fit.

Pokud si vybíráte Casual a Business Casual pánskou košili, kterou nebudete zapínat na horní knoflíček, pak si zvolte o číslo menší velikost, než jakou jste naměřili. Dosáhnete tak větší přiléhavosti a modernějšího vzhledu.

Pro případné dotazy k výběru správné velikosti košile SmartMen nás neváhejte kontaktovat na: +420 725 976 766 a info@smartmen.cz.

blank
  • Doprava zdarma na objednávky od Kč 1.500,-
  • Množstevní slevy 20% ihned při každém nákupu
  • Odstoupení a výměna vždy zdarma přes Zásilkovna.cz
  • Odložená platba 30 dnů zdarma od druhé objednávky
  • Sleva na hedvábnou kravatu ke každé košili SmartMen
  • Pro firemní dress code vzorky k vyzkoušení velikostí zapůjčíme zdarma
  • Předchozí
  • Další
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.