Kuchařské rondony & kalhoty pro muže a ženy

46 položek

Rondony pro profesionální kuchaře i domácí nadšence do vaření. Kvalitní materiály a tradiční střihy se dvěma řadami knoflíků. Jednoduché haleny s jednou řadou knoflíků. Dámské a pánské střihy.

Nejprodávanější bílá barva s barevnými detaily. Praktická a elegantní černá barva. Speciality v oboru - vzor pepito nebo černý proužek na bílém podkladu.

Kvalitní česká výroba. Široký výběr velikostí pro muže i ženy. Snadná údržba s možností praní v automatické pračce na vysoké teploty. Unisex střihy pro muže i ženy. Zkrácené velikosti. Prodloužené velikosti. Zapínání na tradiční kuchařské knoflíky nebo druky.

Kuchařské oblečení - uniformy

Kuchaři takřka automaticky sáhnou po čistě bílé barvě rondonu a kalhot. Jedná se o tradiční barvu uniformy. V moderní kuchyni nalezneme i barevné kuchařské oblečení s nápaditými detaily. K barevným rondonům je potřeba sladit ostatní oděv - kuchařskou čepici, kalhoty, zástěru, obuv. Řešením je zpravidla zakázkové šití uceleného dress code pro veškerý personál restaurace.

Výšivka loga restaurace a jméno na rondonu

Pokud již provozovatel restaurace investuje do oblečení číšníků a servírek a košile opatří logem provozovny, není problém nechat vyšít loga i na ostatní oděvy - rondony a laclové i pasové zástěry.

Kuchaři mohou svůj ronodon vyšperkovat také výšivkou jmenovky. Používá se celé jméno s umístěním na levé náprsence. Elegantní psací písmo ve zvolené barvě zvýší prestiž kuchaře a celé restaurace.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.