Unikátní manžetové knoflíčky YABLOGLASS z Jablonce nad Nisou

14 položek

Manžetové knoflíčky YABLOGLASS v dárkové krabičcePředstavujeme Vám limitovanou kolekci skleněných manžetových knoflíčků značky YABLOGLASS z Jablonce nad Nisou. Skleněný knoflík z Jizerských hor býval tradičním doplňkem pánské a dámské módy do poloviny 20. století.

Ručně mačkaný a malovaný skleněných knoflík se dnes pod rukama zručných a trpělivých výrobců bižuterie stává jedinečným šperkem pro muže i ženy. Místní značka YABLOGLASS se hrdě hlásí k tradici výroby skleněné bižuterie a kovové bižuterie, tak typické pro Jablonec nad Nisou.

Tradice v moderním designu

Kolekce manžetových knoflíčků značky YABLOGLASS z Jablonce nad Nisou odkazuje na tradiční mačkaný skleněný knoflík, který je spojený s kovovým knoflíčkem na manžetu pánské košile nebo dámské halenky. Zlaté a stříbrné šperky pro muže i ženy potěší jako dárek a připomenou dávnou slávu dnes již takřka zapomenutéo řemesla.

Dárková krabička na bižuterii zdarma ke všem manžetovým knoflíčkům.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.