Zpět

Pánské košile pro čtyři roční období

Počet shlédnutí: 1379

Pánské košile na jaro ve světlých odstínech fialkové, růžové a s proužkem na bílém podkladě. Pánské košile na léto s dlouhým rukávem z jemné bavlny připomínající hedvábí. Na podzim pánské košile v sytých barvách.

Pánské košile pro čtyři roční období

Pánské košile vhodné na jaro

Parky a louky rozkvétají a Vy se těšíte na příjemnější rána a delší vlažné večery. To ovšem neznamená, že si máte pořídit pánské košile se vzorem rozkvetlého kvítí ve stylu šedesátých let... Pro navození jarní atmosféry se hodí pánská košile světlých odstínů bez jakýchkoli vzorů. Fialková (levandulová) barva, světle modrá, žlutá, růžová Vám pozvednou náladu. Ze vzorů doporučujeme jemný proužek na bílém podkladu, kdy bílá převažuje. Pro chladnější dny doporučujeme obléknout pod košili nátělník, nebo bílé tričko.

Pánské košile na léto

Není důvod odložit pánské košile a nosit jenom polo trička protože je léto. Existuje řada košil s dlouhým rukávem, které jsou jako dělané na léto. Zaprvé volte světlé odstíny. Není nutné ani praktické nosit čistě bílé košile. Svislý proužek pastelových barev na bílém podkladě je nejvhodnější kombinace na letní dny. Ve volném čase lze nosit pánské košile s krátkým rukávem. Do kanceláře krátké rukávy nejsou vhodné, ale můžete si vyhrnout dlouhý rukáv.

Z materiálů si na léto vybírejte jemně tkané bavlněné látky s nižší gramáží. Alternativou ke klasické bavlně je hedvábí a len. Tyto materiály nejsou na pánských košilích rozšířené. Pravděpodobně se spíš setkáte s jemnou bavlnou na omak připomínající hedvábí v zahraničních obchodech s anglickým označením „silky".

Pánské košile na podzim

Podzim je roční období, kdy stromy mění barvy a zem je zahalena do vrstev spadaného listí... Na podzim začíná rovněž období, kdy se začínáme zahalovat do více vrstev oblečení, zejména po ránu a navečer. Na rozdíl od jara a léta sáhněte po sytých pastelových barvách, které přitahují sluneční paprsky. Protože je pánská košile často ukryta pod vlněný svetr nebo vestu, tak se nebojte výraznějších vzorů kostek a proužků, které necháte vyniknout na límečku a manžetách. S barvami podzimu ladí hnědá košile, okrová, fialová košile, zelená, vínová košile. Raději volte sytější barvy na podzim a naopak světlejší odstíny na jaro.

Pánské košile na zimu

Také zima je roční období, kdy se nebojte obléknout barevné společenské košile s dlouhým rukávem. Tmavé odstíny modré košile, zelené, fialové košile a červené košile jsou v kurzu. Tmavé odstíny kombinujte pro zjemnění s bílými proužky a kostkami. Kombinace barevných a bílých proužků vypadá dobře i na business oblečení do kanceláře.

S ohledem na nízké venkovní teploty a nižší interiérové teploty jsou příjemnější látky s vyšší hustotou tkaní a vyšší gramáží – od 110 gramů na metr čtvereční. Pro dosažení stálé pocitové teploty doporučujeme nosit vlněné svetry a vesty, které by měly ladit alespoň k jedné z barev pánské košile nebo kravaty.

Dárkový certifikát Kč 100 do eshopu SmartMen.cz platný právě teď

Diskuse

(0 komentářů)

Jak vybrat velikost košile

Online katalogy dodavatelů

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.