Oblečení pro kuchaře a kuchařky - Nejen bílé rondony a zástěry

Kvalitní a praktické profesní oděvy do kuchyně

Tradiční uniforma kuchaře se skládá z kuchařské čepice, rondonu a kalhot. Převládá elegantní čistě bílá barva. V moderním pojetí dress code personálu restaurace lze experimentovat s barvami oblečení a doplňků. Řešením je často ušití uniforem na zakázku.

V moderním kuchařském rondonu a čisté zástěře se nebudete bát nahlédnout do restaurace mezi hosty. Rondony nemusí být jenom bílé.

Dvouřadý rondon a jednodušší varianty

Klasický rondon pánský i dámský se zapíná vepředu na dvě řady knoflíků. Dvojitá látka lépe chrání kuchaře a dodá punc elegance. Zapínání rondonu je specifické - na knoflíky prostrčené dvěma dírkami. Jednodušeji lze zapnout rondonu na patentky.

Dobrou službu v kuchyni odvedou i levnější jednořadové rondony a kuchařské haleny. Kuchařské oblečení lze elegantně i prakticky doplnit pasovou nebo laclovou zástěrou.

Rondon se jménem

Možná rozmařilost, ale rondon s vyšitým celým jménem kuchaře na levé náprsence pozvedne kulturu v kuchyni opět o stupínek výš.

Výšivka loga restaurace

S minimální investicí zvýšíte prestiž restaurace a elegantně na první pohled odlišíte personál od hostů. Výšivky lze použít nejen na číšnické košile, ale i barmanské zástěry a oblečení pro kuchaře.

Bílé kalhoty a unikátní vzor pepito

Do kuchyně tradičně patří bílá barva. Čistota a elegance. Kalhoty nevyjímaje. Zajímavým tradičním vzorem pro kuchařské a řeznické oblečení je pepito. Kohoutí stopa v černé barvě na bílém podkladě je znakem oblečení v gastro provozech.

 

Vybíráme pro kuchaře a kuchařky

Jak vybrat velikost košile

K NÁVODU

Katalogy ke stažení

blank
  • Katalog ke stažení Adler - reklamní textil v eshopu SmartMen.cz
  • Katalogy ke stažení - světové značky oděvů pro firmy
  • Katalogy ke stažení - Profesní oděvy a Business Dress code
  • Katalog online - OPP Červa 2018-2019
  • Previous
  • Další

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.