Oblečení pro kuchaře a kuchařky - Nejen bílé rondony a zástěry

blank
  • Máme recept na oblečení pro kuchaře
  • Kvalitní oděvy pro restaurace
  • Previous
  • Další

Kvalitní a praktické profesní oděvy do kuchyně

Tradiční uniforma kuchaře se skládá z kuchařské čepice, rondonu a kalhot. Převládá elegantní čistě bílá barva. V moderním pojetí dress code personálu restaurace lze experimentovat s barvami oblečení a doplňků. Řešením je často ušití uniforem na zakázku.

V moderním kuchařském rondonu a čisté zástěře se nebudete bát nahlédnout do restaurace mezi hosty. Rondony nemusí být jenom bílé.

Dvouřadý rondon a jednodušší varianty

Klasický rondon pánský i dámský se zapíná vepředu na dvě řady knoflíků. Dvojitá látka lépe chrání kuchaře a dodá punc elegance. Zapínání rondonu je specifické - na knoflíky prostrčené dvěma dírkami. Jednodušeji lze zapnout rondonu na patentky.

Dobrou službu v kuchyni odvedou i levnější jednořadové rondony a kuchařské haleny. Kuchařské oblečení lze elegantně i prakticky doplnit pasovou nebo laclovou zástěrou.

Rondon se jménem

Možná rozmařilost, ale rondon s vyšitým celým jménem kuchaře na levé náprsence pozvedne kulturu v kuchyni opět o stupínek výš.

Výšivka loga restaurace

S minimální investicí zvýšíte prestiž restaurace a elegantně na první pohled odlišíte personál od hostů. Výšivky lze použít nejen na číšnické košile, ale i barmanské zástěry a oblečení pro kuchaře.

Bílé kalhoty a unikátní vzor pepito

Do kuchyně tradičně patří bílá barva. Čistota a elegance. Kalhoty nevyjímaje. Zajímavým tradičním vzorem pro kuchařské a řeznické oblečení je pepito. Kohoutí stopa v černé barvě na bílém podkladě je znakem oblečení v gastro provozech.

Vybíráme pro kuchaře a kuchařky

Doporučujeme oblečení pro kuchaře a kuchařky

Rondon kuchařský bílý dvouřadý v eshopu SmartMen.czRondony

Ochrana kuchaře, funkčnost a elegance jsou základními požadavky na kuchařské oblečení pro muže i ženy. Bílé rondony s dlouhým rukávem patří mezi nejčastější varianty uniformy kuchaře na světě. Klasický rondon se vyznačuje dvěma řadami knoflíků. Pro práci v kuchyni se hodí také jednoduché rondony s jednou řadou knoflíků a kuchařské haleny.

Kdo se chce odlišit, zvolí černý rondon nebo rondon s proužkem. Barevné rondony je potřeba doplnit kalhotami v témže barevném odstínu, nebo tmavším. Bílé kalhoty se k barevným rondonům nehodí. 

Rondon se jménem

Výšivku jména na levé náprsence rondonu si může pořídit každý. Profi kuchař z vyhlášené restaurace i nadšenec sledující Master Chef. Výšivka jména na oděvy je skvělým dárkem pro Vaše blízké. Výšivku můžete aplikovat také na kuchařské zástěry, polo trička, mikiny a montérky.

Kuchařské kalhoty

Bílé kalhoty jednoduše ladí k rondonům. Střih kalhot pro muže i ženy je shodný s kalhotami ve zdravotnictví, wellness a v příbuzných službách. Výběr je široký. K barevným rondonům je potřeba vybrat kalhoty pokud možno ze stejné látky.

Specialitou kuchaře je vzor pepito. Jedná se o otisk kohoutí stopy v černé barvě na bílém podkladu. Pepito kalhoty skvěle doplňují bílé rondony.

Červená kuchařská zástěra k bílému rondonu a černým kalhotám v eshopu SmartMen.czKuchařská zástěra

Nejlevnější a nejpraktičtější oděv při vaření doma i v restauraci. Jedna velikost padne všem. Unisex střih. Snadná údržba. Střídá se Vám personál v restauraci? Najímáte sezónní brigádníky? Nejlevněji obléknete personál do zástěry.

Krátká pasová zástěra

Délka od pasu nad kolena nejvíce sluší servírkám, ale i kuchařům v rondonu. S kapsou nebo bez kapsy. Zavazování na tkanice v pase. Jedna velikost a jeden střih pro muže i ženy všech postav.

Dlouhá pasová zástěra

Od pasu pod kolena. Klidně až k nártům. Dlouhá zástěra opticky zeštíhluje a prodlužuje postavu. Hodí se jak pro muže, tak pro ženy.

Zástěra s laclem

Nejvíce ochrání při vaření a manuální práci. Kuchaři si ji oblékaji také při grilování. Prodlužuje životnost rondonu. Laclová zástěra s výšivkou loga restaurace udělá skvělou reklamu Vaší restauraci, kavárně nebo baru.

Kuchařská čepice

Vysoká kuchařská čepice je klasika, nejenom v pohádkách. Praktičtější ovšem bývá kuchařská lodička, šátek, kšiltovka nebo jenom kšilt. 

Jak vybrat velikost košile

Online katalogy dodavatelů

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.