Zpět

Nosit košile 24 hodin?

Nosíte pánské košile každý den? Nebaví Vás je prát ani žehlit? Přemýšlíte, kolikrát si můžete košili vzít na sebe, abyste praní co nejvíce omezili a nikomu to nebylo nápadné? Vydrželi byste nosit košile 24 hodin denně? Dle tradičních pouček pro pravé gentlemany se dočteme, že košili lze obléci nanejvýš jedenkrát a nejlépe se odpoledne převléknout do čisté košile. Není problém, Jean je s radostí vypere a vyžehlí.

Nosit košile 24 hodin?

Lze nosit pánské košile 24 hodin denně?

Nosíte pánské košile každý den? Nebaví Vás je prát ani žehlit? Přemýšlíte, kolikrát si můžete košili vzít na sebe, abyste praní co nejvíce omezili a nikomu to nebylo nápadné? Vydrželi byste nosit košile 24 hodin denně?

Gentlemanovi vystačí dvě košile na jeden den

Dle tradičních pouček pro pravé gentlemany se dočteme, že košili lze obléci nanejvýš jedenkrát a nelépe se odpoledne převléknout do čisté košile. Není problém, Jean je s radostí vypere a vyžehlí.

Slevový kupón na Kč 100 v eshopu SmartMen.cz

Udržované košile vydrží léta

Při společném bydlení po studiích jsem měl spolubydlícího, dodnes dobrého přítele, začínajícího bankéře. Zásadně používal dvě ramínka. Portfolio čítající pět košilí pověsil na jedno ramínko a večer přendal nošenou košili na druhé ramínko. Takto během týdne přesunul všechny košile na druhé ramínko. Další týden začal nanovo z ramínka č.2. Celou transakci po několik týdnů opakoval, než odvezl košile na víkend k rodičům na pravidelnou údržbu.

Jednu košili klidně dvakrát

Kolikrát tedy lze nosit jednu košili? Ze zkušenosti se mohu podepsat pod výrok, že košili lze obléci dvakrát. Prvním předpokladem je nošení trička s krátkým rukávem pod košili a to i v létě. Spodní tričko pohlcuje pot a hlavně deodorant. Pánský tuhý deodorant je hlavní škodnou pro látky obecně. Jestliže nosíte bílé nebo jemně tkané košile, pak doporučuji pánské tričko pod košili v tělové barvě. Tato trička navíc nemívají švy. Druhým podstatným předpokladem je nemačkavost košile. Košile non-iron, nežehlivé, easy care mají schopnost se přes noc vyvěsit a narovnat vlákna. Pokrčení v lokti a na zádech se tak samo vyrovná.

Casual košile vícekrát

Zcela běžně lze vícekrát nosit casual košile z pevné látky. Bílé košile nosím pouze jednou. U bílých košilí jsou náchylné k ušpinění límečky a manžety.

Vydrželi byste v jedné košili 24 hodin? V košilích SmartMen non iron ano. Pak si ji pověste na to druhé ramínko. Kvalitní košile to vydrží. Kolegyně v práci snad také.

Proč lidé nakupují na SmartMen.cz:

Česká výroba košilí

Kvalitní látky

Vysoká úroveň zpracování

Moderní střih Slim Fit

Eshop výrobce košilí

Sleva na 2. košili 20 %

Sleva na 3. košili 33 %

Sleva 100,- košile s kravatou

Sleva 100,- košile s manžetovými knoflíčky

Vše skladem v eshopu

Doprava zdarma od 1.500,-

Dárek zdarma od 3.000,-

Voňavý dárek ke každému nákupu

Výprodej - Sleva 50 %!

Odstoupení 30 dní

Vrácení zdarma

Platba kartou

Výdejní místa v každém městě

My šijeme košile

Slim košile s prodlouženým rukávem

Jedinečné manžetové knoflíčky

Můžete nám kdykoli zavolat

Nasloucháme našim zákazníkům

Možnost dárkového balení košile

Zasíláme do celého světa

Firemní košile a halenky s logem na zakázku

Stále rozšiřujeme nabídku košilí

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení