Zpět

Jak porušit pravidla oblékání - co si muži mohou dovolit?

Počet shlédnutí: 1276

Jak úspěšně kombinovat shodné vzory oblečení - proužky a kostky? Jestliže chcete sladit dva shodné vzory, ať již proužek nebo kostku, měli byste vzít v úvahu barvy a velikost těchto vzorů. Kostky na košili a saku vypadají dobře, když jsou různě veliké.

Jak porušit pravidla oblékání - co si muži mohou dovolit?

Jak úspěšně kombinovat shodné vzory - proužky a kostky?

Jestliže Váš zaměstnavatel definuje dress code takto: "Do práce choďte oblečeni.", pak zřejmě pracujete v IT firmě a oblékání neřešíte.

Jestliže Vám zaměstnavatel ukládá za povinnost nosit denně pánský oblek, košili a kravatu, pak Vás ranní výběr něčeho na sebe může docela nudit. Pojďme se podívat na to, jak lze překročit hranice konvenčního dress codu a přitom zvýraznit osobitý styl oblékání. A nepřijít o práci.

Jak sladit vzory? Jak sladit proužek na košili a na kravatě? Jdou k sobě károvaná košile a kárované sako?

Jestliže chcete sladti dva shodné vzory, ať již proužek nebo kostku, měli byste vzít v úvahu barvy a velikost těchto vzorů. Kostky na košili a saku vypadají dobře, když jsou různě veliké a v odlišných odstínech. Doporučujeme světlejší košili s drobnějším kárem a tmavší oblek s výraznějším kárem. Silnější barevné proužky na bílém podkladu vypadají lépe na košili a sako volte s nenápadným proužkem na tmavém podkladu.

Najděte barvy, které se doplňují a slaďte světlé s tmavými odstíny. Stejný vzor odlište barvou. Výborně se doplňuje fialová s růžovou, modrá se žlutou, černá s červenou.

Nežli opustíte domov, zkontrolujte svůj outfit před zrcadlem, ať nezažijete perný den.

Dárkový certifikát Kč 100 do eshopu SmartMen.cz platný právě teď

Diskuse

(0 komentářů)

Jak vybrat velikost košile

Online katalogy dodavatelů

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.