Zpět

Jak porušit pravidla oblékání - co si muži mohou dovolit?

Počet shlédnutí: 1652

Jak úspěšně kombinovat shodné vzory oblečení - proužky a kostky? Jestliže chcete sladit dva shodné vzory, ať již proužek nebo kostku, měli byste vzít v úvahu barvy a velikost těchto vzorů. Kostky na košili a saku vypadají dobře, když jsou různě veliké.

Jak porušit pravidla oblékání - co si muži mohou dovolit?

Jak úspěšně kombinovat shodné vzory - proužky a kostky?

Jestliže Váš zaměstnavatel definuje dress code takto: "Do práce choďte oblečeni.", pak zřejmě pracujete v IT firmě a oblékání neřešíte.

Jestliže Vám zaměstnavatel ukládá za povinnost nosit denně pánský oblek, košili a kravatu, pak Vás ranní výběr něčeho na sebe může docela nudit. Pojďme se podívat na to, jak lze překročit hranice konvenčního dress codu a přitom zvýraznit osobitý styl oblékání. A nepřijít o práci.

Jak sladit vzory? Jak sladit proužek na košili a na kravatě? Jdou k sobě károvaná košile a kárované sako?

Jestliže chcete sladti dva shodné vzory, ať již proužek nebo kostku, měli byste vzít v úvahu barvy a velikost těchto vzorů. Kostky na košili a saku vypadají dobře, když jsou různě veliké a v odlišných odstínech. Doporučujeme světlejší košili s drobnějším kárem a tmavší oblek s výraznějším kárem. Silnější barevné proužky na bílém podkladu vypadají lépe na košili a sako volte s nenápadným proužkem na tmavém podkladu.

Najděte barvy, které se doplňují a slaďte světlé s tmavými odstíny. Stejný vzor odlište barvou. Výborně se doplňuje fialová s růžovou, modrá se žlutou, černá s červenou.

Nežli opustíte domov, zkontrolujte svůj outfit před zrcadlem, ať nezažijete perný den.

Dárkový certifikát Kč 100 do eshopu SmartMen.cz platný právě teď

Diskuse

(0 komentářů)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.