Zpět

Jak se obléci na maturitní ples – rady pro muže

Počet shlédnutí: 3195

Maturitní ples chápeme jako zvláštní disciplínu klasických sezónních plesů. Výjimečnost maturitního spočívá ve skladbě návštěvníků, které můžeme rozlišit do několika skupin. Maturanti, spolužáci, rodiče a prarodiče, ostatní návštěvníci. Na každou skupinu můžeme mít trošku odlišné požadavky na jejich dress code.

Jak se obléci na maturitní ples – rady pro muže

Zlatý standard

Zcela dostatečné oblečení na maturitní ples pro všechny skupiny je pánský jednobarevný oblek, pánská košile s dlouhým rukávemkravata a společenská obuv. Nic víc. Nic míň. Co se týče barev, oblek by měl být tmavý – modrý až černý. Košile čistě bílá, bez vzoru. Případně fialová košile, růžová košile, světle modrá košile.

Dress code pro maturanta

Maturanti mohou na svém plese vystupovat v jednotném stylu. Nabízí se „Men in Black" styl. Černý oblek, sluneční brýle, bílá košile a černá slim kravata by neměl být problém zajistit ve větším počtu. Případně by jako poznávací znamení mohla fungovat jednotná kravata nebo motýlek.

 

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.