Zpět

Jak se obléci na maturitní ples – rady pro muže

Počet shlédnutí: 2880

Maturitní ples chápeme jako zvláštní disciplínu klasických sezónních plesů. Výjimečnost maturitního spočívá ve skladbě návštěvníků, které můžeme rozlišit do několika skupin. Maturanti, spolužáci, rodiče a prarodiče, ostatní návštěvníci. Na každou skupinu můžeme mít trošku odlišné požadavky na jejich dress code.

Jak se obléci na maturitní ples – rady pro muže

Zlatý standard

Zcela dostatečné oblečení na maturitní ples pro všechny skupiny je pánský jednobarevný oblek, pánská košile s dlouhým rukávemkravata a společenská obuv. Nic víc. Nic míň. Co se týče barev, oblek by měl být tmavý – modrý až černý. Košile čistě bílá, bez vzoru. Případně fialová košile, růžová košile, světle modrá košile.

Dress code pro maturanta

Maturanti mohou na svém plese vystupovat v jednotném stylu. Nabízí se „Men in Black" styl. Černý oblek, sluneční brýle, bílá košile a černá slim kravata by neměl být problém zajistit ve větším počtu. Případně by jako poznávací znamení mohla fungovat jednotná kravata nebo motýlek.

 

Jak vybrat velikost košile

Online katalogy dodavatelů

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.