Zpět

Nová kolekce pánských ponožek SmartMen

Počet shlédnutí: 1199

Jaké jsou nejlepší pánské ponožky do společenské a vycházkové obuvi? S vysokým obsahem bavlny, dlouhou životností a moderním designem. Nové české ponožky SmartMen všechny tyto předpoklady naplňují.

Nová kolekce pánských ponožek SmartMen

Moderní barevné ponožky

Celé černé ponožky do společenské obuvi jsou nudné a špatně se po vyprání párují. Dnes se i do pánských obleků můžeme odvážit s veselými jednobarevnými ponožkami. V nové kolekci SmartMen máme na výběr tradiční modré, šedé a černé ponožky. V moderním stylu Smart Casual - Business Casual jednobarevné červené, vínové, modré a hnědé ponožky. Barevné ponožky jsou upleteny s vysokým obsahem bavlny pro příjemné nošení po celý den. Jedná se kvalitní české ponožky v moderním designu. 

Tip: Barevné ponožky Vás již omrzely? Vemte si každou ponožku jinou!

Teplé froté ponožky SmartMen do společenské obuviTeplé ponožky do zimy

Jaké černé společenské ponožky si obléknout v zimě? Chytré ponožky SmartMen s teplým froté chodidlem! Zimní ponožky Vás udrží v teple a jemný úplet na nártu Vám umožní nosit Vaši oblíbenou společenskou obuv. Ponožky s froté úpletem na chodidle lze obléknout k obleku a do slabých bot. Už žádné studené nohy ani nachlazení přes zimu!

Jak černé ponožky rychle párovat?

Složit a párovat celé černé ponožky je za trest. Stačí si ale objednat chytré ponožky SmartMen s barevnou špičkou a patou, které se do páru najdou takřka samy. Na výběr máme 6 barev. V obuvi kontrastní barevná špička a pata nejsou vidět. Smart chytrá vychytávka Vám ulehčí práci.

Česká výroba ponožek SmartMen

Pánské ponožky domácí značky SmartMen jsou upleteny v České republice. Vysoký obsah bavlny zajistí komfort a umělá vlákna včetně elastanu prodlouží jejich životnost.

SmartMen je značka kvalitních českých košilí od r. 2011. Košile lze objednat pouze v eshopu, přímo od výrobce. Zákazník tak získá nejlepší poměr mezi cenou a kalitou. Výměna a vrácení nepadnoucí košile 30 dní zdarma. K nákupu v eshopu SmartMen.cz získáte voňavý dárek – pytlíček se sušenou levandulí.

Dárkový certifikát Kč 100 do eshopu SmartMen.cz platný právě teď

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.