Zpět

Jaké košile musíte mít? Jaké barvy a střihy?

Počet shlédnutí: 1522

Pro život muže potřebujete bílou, černou a modrou košili. Bílá pánská košile se hodí pro všechny společenské události. Tmavou pánskou košili oblečte na večerní párty. Kvalitní společenské košile potřebuje každý muž. Modrá košile je nejčastější barvou.

Jaké košile musíte mít? Jaké barvy a střihy?

V pánském šatníku byste měli mít alespoň čtyři košile. V prvé řadě potřebujete čistě bílou košili. Volte jednoduchý střih z kvalitní pevné látky, která neprosvítá. Není nutné mít pouze bílé košile, které jsou pro všední dny přeci jen poněkud nudné.

Tmavá, nebo dokonce černá pánská košile se také hodí. Na večerní party a noční život je černá slim košile vynikající volba.

Světle modrá košile patří k nejpopulárnějším odstínům společenským košilím vůbec. Modrá košile se dobře kombinuje s kravatou a sakem. Modrá košile je do zaměstnání ideální volbou.

Pro vysoce společenské události si vyberte pánskou košili s francouzskou manžetou. Dvojitá zahnutá manžeta může být zvýrazněna lesklými manžetovými knoflíčky, nebo alespoň barevnými manžetovými uzlíky.

Dárkový certifikát Kč 100 do eshopu SmartMen.cz platný právě teď

Diskuse

(0 komentářů)

Jak vybrat velikost košile

Online katalogy dodavatelů

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.