Zpět

Nejoblíbenější značky pánských košil

K cenově dostupným patří košile A.M.J. Cenově se košile Blažek nacházejí ve vyšších patrech. Košile Janek lze zakoupit v nezávislých kamenných obchodech. Z Německa se dováží košile Olymp a Eterna. Luxusní košile GANT a Tommy Hilfiger k dostání v ČR.

Nejoblíbenější značky pánských košil

Tak jako máme oblíbené a vyhledávané značky sportovního oblečení a bot, tak existují i námi žádané značky pánských košilí. V konkurenci globálních značek se i v segmentu společenských košilí objevují značky domácí.

Košile A.M.J.

K nejrozšířenějším a cenově dostupným pro širokou veřejnost patří značka košilí A.M.J. Košile A.M.J. lze zakoupit v různých kvalitách od směsových materiálů polyester-bavlna po 100 % bavlnu. Košile A.M.J. jsou k dostání ve specializovaných prodejnách v obchodních centrech.

Košile Blažek

Mezi známé domácí značky pánských košil patří košile Blažek. Značka Blažek získala renomé spíš pro pánské obleky a další široký sortiment pánských módních doplňků. Košile Blažek nalezneme v prostorných obchodech nákupních center ve větších městech. Cenově se košile Blažek nacházejí ve vyšších patrech na úrovni prémiových zahraničních značek.

Nesmělý Janek. Zapomenutý Šohaj

K vyhledávaným košilím dále patří poněkud nenápadná značka Janek. Košile Janek lze zakoupit v nezávislých kamenných obchodech jak v konfekčních velikostech, tak je lze objednat na míru. Obchody je potřeba dohledat. Z domácího trhu zcela zmizela známá značka Šohaj ze Strážnice.

Košile Olymp a Eterna

Zahraniční značky společenských košil zdomácněly. Z Německa se dováží oblíbené značky Olymp a Eterna. Tyto košile jsou vyráběny výhradně ze 100 % česané bavlny a obohaceny o praktické úpravy látek. Cenově se ale pohybují obvykle okolo Kč 1.500,- s DPH. Košile Eterna lze zakoupit v Česku rovněž na internetu na několika ashopech. Košile Olymp si cestu k českému zákazníkovi hledají přes soukromé butiky a specializované prodejny.

Casual košile GANT a Tommy Hilfiger

Košile pro volný čas nebo-li Casual košile, si dobývají místo v šatníku muže v Česku jen pomalu. Kdo nosí společenskou košili jen z donucení, spíš ve volném čase sáhne po polo košili, nebo tričku. Mezi známé značky casual košilí tak patří luxusní módní ikony GANT a Tommy Hilfiger. Obě značky nabízí nadstandardní módní kousky v moderním střihu. Košile slim pro štíhlé postavy dají vyniknout těm z nás, kteří se udržují i v pozdějším věku. Košile GANT si budují svoje exkluzivní postavení v casual košilích rovněž konzervativní cenovou politikou. Košile Tommy Hilfiger lze s trochou štěstí zakoupit s výraznou slevou na slevových portálech a pořídit si tak kvalitní kousek za dobré peníze. Pokud se ovšem nejedná o napodobeninu.

T.M.Lewin

V poslední době slaví v ČR úspěch Britská značka T.M.Lewin. Kamenné obchody jsou vkusně zařízené a vše je very British. Košile jsou kvalitní a dostupné v několika střizích. Velikosti jsou bohužel uváděny v palcích. Domácí zákazník tedy nenajde velikost 41. Vyplatí se nákupy ve výprodejích nebo hromadných nákupech. Cena za kus je celkem vysoká.

Slevový kupón na Kč 100 v eshopu SmartMen.cz

Proč lidé nakupují na SmartMen.cz:

Výměna do konce ledna 2018

Česká výroba košilí

Kvalitní látky

Vysoká úroveň zpracování

Moderní střih Slim Fit

Eshop výrobce košilí

Vše skladem v eshopu

Doprava zdarma od 1.500,-

Voňavý dárek ke každému nákupu

Dárek zdarma od 2.000,-

Sleva na vše 10 % od 2.500,-

Výprodej - Sleva 50 %!

Odstoupení 30 dní

Vrácení zdarma

Platba kartou

Výdejní místa v každém městě

My šijeme košile

Slim košile s prodlouženým rukávem

Jedinečné manžetové knoflíčky

Můžete nám kdykoli zavolat

Nasloucháme našim zákazníkům

Možnost dárkového balení košile

Zasíláme do celého světa

Firemní košile a halenky s logem na zakázku

Stále rozšiřujeme nabídku košilí

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení