Zpět

Nejoblíbenější značky pánských košil

K cenově dostupným patří košile A.M.J. Košile Blažek nacházejí ve vyšších patrech. Z Německa se dováží košile Olymp a Eterna, ale šijí se na východě. Luxusní košile GANT a Tommy Hilfiger k dostání v ČR. České košile SmartMen nabízí vysokou hodnotu za příznivou cenu díky přímému prodeji v eshopu výrobce.

Nejoblíbenější značky pánských košil

Tak jako máme oblíbené a vyhledávané značky sportovního oblečení a bot, tak existují i námi žádané značky pánských košilí. V konkurenci globálních značek se i v segmentu společenských košilí objevují značky domácí.

Košile A.M.J.

K nejrozšířenějším a cenově dostupným pro širokou veřejnost patří značka košilí A.M.J. Košile A.M.J. lze zakoupit v různých kvalitách od směsových materiálů polyester-bavlna po 100 % bavlnu. Košile A.M.J. jsou k dostání ve specializovaných prodejnách v obchodních centrech.

Košile Blažek

Mezi známé domácí značky pánských košil patří košile Blažek. Značka Blažek získala renomé spíš pro pánské obleky a další široký sortiment pánských módních doplňků. Košile Blažek nalezneme v prostorných obchodech nákupních center ve větších městech. Cenově se košile Blažek nacházejí ve vyšších patrech na úrovni prémiových zahraničních značek.

Nesmělý Janek. Zapomenutý Šohaj

K vyhledávaným košilím dále patří poněkud nenápadná značka Janek. Košile Janek lze zakoupit v nezávislých kamenných obchodech jak v konfekčních velikostech, tak je lze objednat na míru. Obchody je potřeba dohledat. Z domácího trhu zcela zmizela známá značka Šohaj ze Strážnice.

Košile Olymp a Eterna

Zahraniční značky společenských košil zdomácněly. Z Německa se dováží oblíbené značky Olymp a Eterna. Tyto košile jsou vyráběny výhradně ze 100 % česané bavlny a obohaceny o praktické úpravy látek. Cenově se ale pohybují obvykle okolo Kč 1.500,- s DPH. Košile Eterna lze zakoupit v Česku rovněž na internetu na několika eshopech. Košile Olymp si cestu k českému zákazníkovi hledají přes soukromé butiky a specializované prodejny.

Casual košile GANT a Tommy Hilfiger

Košile pro volný čas nebo-li Casual košile, si dobývají místo v šatníku muže v Česku jen pomalu. Kdo nosí společenskou košili jen z donucení, spíš ve volném čase sáhne po polo košili, nebo tričku. Mezi známé značky casual košilí tak patří luxusní módní ikony GANT a Tommy Hilfiger. Obě značky nabízí nadstandardní módní kousky v moderním střihu. Košile slim pro štíhlé postavy dají vyniknout těm z nás, kteří se udržují i v pozdějším věku. Košile GANT si budují svoje exkluzivní postavení v casual košilích rovněž konzervativní cenovou politikou. Košile Tommy Hilfiger lze s trochou štěstí zakoupit s výraznou slevou na slevových portálech a pořídit si tak kvalitní kousek za dobré peníze. Pokud se ovšem nejedná o napodobeninu.

T.M.Lewin

V poslední době slaví v ČR úspěch Britská značka T.M.Lewin. Kamenné obchody jsou vkusně zařízené a vše je "very British". Košile jsou kvalitní a dostupné v několika střizích. Velikosti jsou bohužel uváděny v palcích. Domácí zákazník tedy nenajde velikost 41. Vyplatí se nákupy ve výprodejích nebo hromadných nákupech. Cena za kus je celkem vysoká.

Česká značka SmartMen

Mladá nenápadná domácí značka pánských košilí SmartMen se na trhu neprezentuje nákladnou reklamou ani sítí prodejen. Obchodní úspěch značky SmartMen spočívá v použití kvalitních látek a šití v moderním střihu. Výrobce nabízí košile pouze ve vlastním eshopu. Zákazník tak získá vysokou kvalitu za výhodnou cenu. Žádní prostředníci ani obchodníci.

Slevový kupón na Kč 100 v eshopu SmartMen.cz

Proč lidé nakupují na SmartMen.cz:

Česká výroba košilí

Kvalitní látky

Vysoká úroveň zpracování

Moderní střih Slim Fit

Eshop výrobce košilí

Sleva na 2. košili 20 %

Sleva na 3. košili 33 %

Sleva 100,- košile s kravatou

Sleva 100,- košile s manžetovými knoflíčky

Vše skladem v eshopu

Doprava zdarma od 1.500,-

Dárek zdarma od 3.000,-

Voňavý dárek ke každému nákupu

Výprodej - Sleva 50 %!

Odstoupení 30 dní

Vrácení zdarma

Platba kartou

Výdejní místa v každém městě

My šijeme košile

Slim košile s prodlouženým rukávem

Jedinečné manžetové knoflíčky

Můžete nám kdykoli zavolat

Nasloucháme našim zákazníkům

Možnost dárkového balení košile

Zasíláme do celého světa

Firemní košile a halenky s logem na zakázku

Stále rozšiřujeme nabídku košilí

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení