Zpět

Jakou kostku na košili?

Pravděpodobně máte v šatníku alespoň jednu kostkovanou košili. Jestliže nosíte obleky a kravaty, pak jsou tyto košile příjemnou alternativou k jednobarevným společenským košilím. Prozkoumejme zblízka nejčastěji užívané kára na pánských košilích.

Jakou kostku na košili?

Kostkované košile. Jaké styly jsou moderní? Podívejte se opravdu zblízka!

Pravděpodobně máte v šatníku alespoň jednu kostkovanou košili. Jestliže nosíte obleky a kravaty, pak jsou tyto košile příjemnou alternativou k jednobarevným společenským košilím. Prozkoumejme zblízka nejčastěji užívané kára na pánských košilích.

Fialová kostka na košili.Károvaná košile.Nejčastěji se pro Casual košile používá symetrické prolínání horizontálních a vertikálních barevných proužků. Na jejich překrytí vznikne tmavší odstín. Výsledkem jsou kostičky o rozměru cca. 0,5 cm. Protože jsou kostičky relativně široké a často se používají pastelové barvy, košile nosíme ve volné dny, nebo do zaměstnání, když se nevyžaduje oblek ani kravata.

Modré káro na bílém podkladu Business Casual košile SmartMen.Tenká linka na převládajícím bílém podkladu rozdělí bílou košili na decentní kostičky. Zelená linka na košili.Linka může být tenká jako vlas, nebo silnější až 3 mm. Používá se zpravidla jediná kontrastní barva. Košili lze nosit do obleků a kravat přes den. Nikoli večer. Látka je oblíbená ve stylu Business Casual pod sako. Košili lze kombinovat s džínsy.

Modrá károvaná košile.Čím je vzor kára drobnější, tím lze považovat košili za více společenskou. Kostička je široká 0,5 mm až 2 mm. Při pohledu z odstupu na 1 až 2 metry totiž barvy splývají. Naše oko a mozek barvu vyhodnotí jako světlejší odstín té které barvy. Barevné kontrastní kostičky jsou prosvětleny bílým podkladem. Kárování při letmém pohledu působí spíš jako světlý odstín jednobarevné košile.

Jestliže použijeme pro překřížení linek dvě a více barev, košile je vždy považována za vo

Barevná kára na košili

lnočasovou. Do obleku se nehodí. Ačkoli může být bílý podklad dominantní, barevné linky na první pohled kontrastují. Ideální košile od pátku do neděle a letní večery.

Přejeme při výběru košilí, ať Vás košile SmartMen baví a Vaše okolí Vám je pochválí, nebo alespoň tiše závidí:).

Proč lidé nakupují na SmartMen.cz:

Výměna do konce ledna 2018

Česká výroba košilí

Kvalitní látky

Vysoká úroveň zpracování

Moderní střih Slim Fit

Eshop výrobce košilí

Vše skladem v eshopu

Doprava zdarma od 1.500,-

Voňavý dárek ke každému nákupu

Dárek zdarma od 2.000,-

Sleva na vše 10 % od 2.500,-

Výprodej - Sleva 50 %!

Odstoupení 30 dní

Vrácení zdarma

Platba kartou

Výdejní místa v každém městě

My šijeme košile

Slim košile s prodlouženým rukávem

Jedinečné manžetové knoflíčky

Můžete nám kdykoli zavolat

Nasloucháme našim zákazníkům

Možnost dárkového balení košile

Zasíláme do celého světa

Firemní košile a halenky s logem na zakázku

Stále rozšiřujeme nabídku košilí

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení