Zpět

Nová kolekce košilí

Počet shlédnutí: 900

Výrobce košilí SmartMen představuje novou kolekci společenských košilí. Aktuální kolekce upřednostňuje společenské košile s dlouhým rukávem. V novinkách na SmartMen.cz naleznete bílé, modré a fialové košile do pánských obleků.

Nová kolekce košilí

Nová kolekce pánských košilí SmartMen

Výrobce košilí SmartMen představuje novou kolekci společenských košilí. Předchozí kolekce se nesla v duchu semi formal a stylu Business Casual. Aktuální kolekce upřednostňuje společenské košile s dlouhým rukávem. V novinkách na SmartMen.cz naleznete bílé, modré a fialové košile do pánských obleků. Nové svatební košile ve smetanovém odstínu potěší nejen na svatební den.

Manžetové košile? Nebo manžety na knoflíčky?

Nové košile v odstínech modré a fialové lze zvolit v klasické variantě manžet na kulaté knoflíčky. Pro náročné zákazníky jsme připravili volbu luxusní košile na manžetové knoflíčky. Vysoce kvalitní látky jsou pro SmartMen standardem. Vybrali jsme látky s rafinovaným mini vzorem rybí kosti – Herringbone s nemačkavou finální úpravou. Košile je na omak hladká a jemná, přitom se látka vyznačuje vysokou hustotou tkaní a vysokou gramáží. Košile SmartMen jsou ušity vždy ze 100 % bavlny.

Knoflíčky v kontrastní barvě a snížený límeček

Při designu každé košile promýšlíme barvu a velikost každého knoflíčku. Košile v pastelových barvách obšíváme knoflíkové dírky barevnou nití. Dosáhneme tak decentního kontrastu, který se hodí i pro košile do obleků. U nové klasické bílé košile jsme snížili výšku límečku. Límeček je tak lehčí a hodí se perfektně k černým super slim kravatám. Elegantní a moderní kombinace čistě bílé košile a černé kravaty oslovuje mladé muže.

Výhodný poměr kvalita a cena

Nové košile SmartMen jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů s důslednou pečlivostí. Při výběru odstínů a vzorů látek je dbáno na eleganci a praktičnost. Kvalitou jsme schopni konkurovat těm nejdražším košilím na trhu. Díky přímému prodeji přes vlastní eshop patří košile SmartMen v poměru kvalita a cena k nejžádanějším košilím na českém trhu. Naše zákazníky oslovujeme věrnostními slevami 10 % z celkového nákupu již při zahájení prodeje nové kolekce pánských košilí značky SmartMen.

Dárkový certifikát Kč 100 do eshopu SmartMen.cz platný právě teď

Diskuse

(0 komentářů)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.