Zpět

Pánskou kravatu lze nosit i dobrovolně

Počet shlédnutí: 1025

Muži chápou nošení kravat jako povinnost k pánským oblekům nebo slavnostním příležitostem. Můžete si ale obléci čistě bílou pánskou košili s dlouhým rukávem ze 100 % bavlny a moderní úzkou kravatu z čistého hedvábí. Úzké kravaty působí nenuceně.

Pánskou kravatu lze nosit i dobrovolně

Vázat si dobrovolně kravatu patří spíš k výjimkám. Muži chápou nošení kravat jako povinnost k pánským oblekům nebo slavnostním příležitostem. Každý muž nějakou tu kravatu v šatníku má, byť uzel je zavázaný již od svatby. Teenageři sahají pro kravaty do skříní otců a podle toho se v nich i cítí.

Výběr je široký. Stačí se rozhodnout

Vzít si ale nějakou kravatu a nějakou košili prostě nestačí. Můžete mít polyesterovou košili s krátkým rukávem a širokou barevnou kravatu ze sedmdesátých let a obecné požadavky na společenské odívání formálně splníte. Můžete si ale obléci čistě bílou pánskou košili s dlouhým rukávem ze 100 % bavlny a moderní úzkou kravatu z čistého hedvábí. Věřte, že ve druhé variantě se budete cítit lépe a dříve nebo později to Vaše okolí ocení.

Moderní kravaty jako doplněk ležérního outfitu

Pánské kravaty si stále více mladých mužů uvazuje zcela dobrovolně i ke sportovním sakům a džínsům. Jedná se zpravidla o jednobarevné úzké, nebo super slim kravaty v odstínech černé, nebo barevné se vzorem káro. Úzké kravaty působí nenuceně, svěže a mladistvě. Kravaty tak nejsou výsadou pupkáčů na schůzích. Vhodně zvolená moderní kravata zdůrazní Váš ležérní a mladistvý outfit.

Dárkový certifikát Kč 100 do eshopu SmartMen.cz platný právě teď

Diskuse

(0 komentářů)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.