Zpět

Pánskou kravatu lze nosit i dobrovolně

Počet shlédnutí: 1214

Muži chápou nošení kravat jako povinnost k pánským oblekům nebo slavnostním příležitostem. Můžete si ale obléci čistě bílou pánskou košili s dlouhým rukávem ze 100 % bavlny a moderní úzkou kravatu z čistého hedvábí. Úzké kravaty působí nenuceně.

Pánskou kravatu lze nosit i dobrovolně

Vázat si dobrovolně kravatu patří spíš k výjimkám. Muži chápou nošení kravat jako povinnost k pánským oblekům nebo slavnostním příležitostem. Každý muž nějakou tu kravatu v šatníku má, byť uzel je zavázaný již od svatby. Teenageři sahají pro kravaty do skříní otců a podle toho se v nich i cítí.

Výběr je široký. Stačí se rozhodnout

Vzít si ale nějakou kravatu a nějakou košili prostě nestačí. Můžete mít polyesterovou košili s krátkým rukávem a širokou barevnou kravatu ze sedmdesátých let a obecné požadavky na společenské odívání formálně splníte. Můžete si ale obléci čistě bílou pánskou košili s dlouhým rukávem ze 100 % bavlny a moderní úzkou kravatu z čistého hedvábí. Věřte, že ve druhé variantě se budete cítit lépe a dříve nebo později to Vaše okolí ocení.

Moderní kravaty jako doplněk ležérního outfitu

Pánské kravaty si stále více mladých mužů uvazuje zcela dobrovolně i ke sportovním sakům a džínsům. Jedná se zpravidla o jednobarevné úzké, nebo super slim kravaty v odstínech černé, nebo barevné se vzorem káro. Úzké kravaty působí nenuceně, svěže a mladistvě. Kravaty tak nejsou výsadou pupkáčů na schůzích. Vhodně zvolená moderní kravata zdůrazní Váš ležérní a mladistvý outfit.

Dárkový certifikát Kč 100 do eshopu SmartMen.cz platný právě teď

Diskuse

(0 komentářů)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.