Zpět

Jak nosit manžetové knoflíčky

Jsou to právě manžetové knoflíčky, lidově manžeťáky, které se mohou stát nenápadným, ale odlišujícím prvkem našeho outfitu. Manžetové knoflíčky pro připomenutí spojují dírky manžety pánské košile se zahnutou dvojitou manžetou, také francouzskou manžetou.

Jak nosit manžetové knoflíčky

Kdo z mužů nosí pravidelně do zaměstnání oblek, může si časem stěžovat na nudu ve výběru oblečení. Na tmavém obleku a bílé košili můžete změnit leda barvu kravaty. Podívejme se tedy na to, jaké jsou další možnosti obměny pánského šatníku.

Významný detail

Jsou to právě manžetové knoflíčky, lidově manžeťáky, které se mohou stát nenápadným, ale odlišujícím prvkem našeho outfitu. Manžetové knoflíčky pro připomenutí spojují dírky manžety pánské košile se zahnutou dvojitou manžetou, také francouzskou manžetou. Košile s manžetovými knoflíčky nosíme zpravidla do práce nebo do společnosti.

Společenská významnost

Pro každý den v zaměstnání není nutné nosit manžetové knoflíčky. Jako řadoví zaměstnanci si vystačíme s klasickou košilí s jedním kulatým knoflíčkem na manžetě. Protože jsou manžetové knoflíky formálním doplňkem, tak jejich nošením dáváme najevo určitou odlišnost. Běžně nosí manžetové knoflíčky ředitelé a seniorní zaměstnanci. Právě tímto detailem mimo jiné vysílají signály o moci a nadřazenosti svým podřízeným. Řadoví zaměstnanci nosívají manžeťáky na schůzky se zákazníky a na vnitrofiremní společenské události.

Nejsou pravidla

Není psáno žádné pravidlo pro manžetové knoflíčky pro společenské události typu svatby, večerní párty, plesy, pohřby. Z povahy události se jaksi očekává manžetová košile spíš než obyčejná košile. Košile na manžetové knoflíčky vypadá vždy elegantněji než sebelepší košile s kulatými knoflíčky.

Manžetové knoflíčky jsou doplňkem pánského oblečení. Nemají být výstřední, spíš nenápadné. Existuje celá řada tematických tvarů knoflíků. Některé jsou vtipné, jiné příliš extravagantní. Velikost, tvar, symbol knoflíčku leccos prozradí o svém majiteli.

Proč lidé nakupují na SmartMen.cz:

Výměna do konce ledna 2018

Česká výroba košilí

Kvalitní látky

Vysoká úroveň zpracování

Moderní střih Slim Fit

Eshop výrobce košilí

Vše skladem v eshopu

Doprava zdarma od 1.500,-

Voňavý dárek ke každému nákupu

Dárek zdarma od 2.000,-

Sleva na vše 10 % od 2.500,-

Výprodej - Sleva 50 %!

Odstoupení 30 dní

Vrácení zdarma

Platba kartou

Výdejní místa v každém městě

My šijeme košile

Slim košile s prodlouženým rukávem

Jedinečné manžetové knoflíčky

Můžete nám kdykoli zavolat

Nasloucháme našim zákazníkům

Možnost dárkového balení košile

Zasíláme do celého světa

Firemní košile a halenky s logem na zakázku

Stále rozšiřujeme nabídku košilí

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení