Zpět

Moderní barevné kombinace

Počet shlédnutí: 2520

Černá barva je velice elegantní a používá se pro dokreslení luxusu. Výjímečného kontrastu dosáhneme v kombinaci černé kravaty a růžové košile. Jednobarevná modrá košile vytvoří pro výraznou černou kravatu ideální podklad. Kombinace žluté a modré.

Moderní barevné kombinace

Sladit bílou košili s jakoukoli kravatou není umění. Bílé košile Vás mohou po čase omrzet a Vy se začnete rozhlížet po doplnění svého šatníku o nové barvy a vzory. V tom okamžiku začínáte řešit otázku, jaké jsou vhodné kombinace košile a kravaty. Na násedujících příkladech Vám ukážeme, že nejsou jenom bílá, modrá a fialová. Existuje několik kombinací barev, kterých se zpočátku obáváme, ale které jsou v celku zajímavé a nápadité.

Růžová košile a černá kravata

Černé barvy se podvědomě obáváme. Černá je přitom velice elegantní a používá se pro dokreslení luxusu. Výjímečného kontrastu dosáhneme v kombinaci černé kravaty a růžové košile coby světlejšího podkladu. Kombinaci černé a růžové můžeme zvolit pro méně formální události ve stylu smart casual.

Černá kravata a modrá košile

Další neotřelá variace na černou kravatu. Jednobarevná modrá košile vytvoří pro výraznou černou kravatu ideální podklad. Jedná se o byznys styl oblečení, které se hodí do zaměstnání a pracovní schůzky.

Modrá košile a žlutá kravata

Kombinace žluté a modré je zároveň seriózní a hravá. Vhodné k dennímu nošení do pánského obleku. Na večer vyměnit žlutou kravatu za černou.

Hnědá kravata a modrá košile

Přirozeně líbivá kombinace modré a hnědé. Hnědá může připomínat kůži a proto nám podvědomě ladí kožené boty a modré džíny, košile a kožený pásek. Ve společenském oblékání vytvoří hnědé boty, hnědý kožený opasek a hnědá kravata dokonalou harmonii na podkladu čistě modré pánské košile.

Dárkový certifikát Kč 100 do eshopu SmartMen.cz platný právě teď

Diskuse

(0 komentářů)

Jak vybrat velikost košile

Online katalogy dodavatelů

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.