Zpět

Moderní barevné kombinace

Počet shlédnutí: 2676

Černá barva je velice elegantní a používá se pro dokreslení luxusu. Výjímečného kontrastu dosáhneme v kombinaci černé kravaty a růžové košile. Jednobarevná modrá košile vytvoří pro výraznou černou kravatu ideální podklad. Kombinace žluté a modré.

Moderní barevné kombinace

Sladit bílou košili s jakoukoli kravatou není umění. Bílé košile Vás mohou po čase omrzet a Vy se začnete rozhlížet po doplnění svého šatníku o nové barvy a vzory. V tom okamžiku začínáte řešit otázku, jaké jsou vhodné kombinace košile a kravaty. Na násedujících příkladech Vám ukážeme, že nejsou jenom bílá, modrá a fialová. Existuje několik kombinací barev, kterých se zpočátku obáváme, ale které jsou v celku zajímavé a nápadité.

Růžová košile a černá kravata

Černé barvy se podvědomě obáváme. Černá je přitom velice elegantní a používá se pro dokreslení luxusu. Výjímečného kontrastu dosáhneme v kombinaci černé kravaty a růžové košile coby světlejšího podkladu. Kombinaci černé a růžové můžeme zvolit pro méně formální události ve stylu smart casual.

Černá kravata a modrá košile

Další neotřelá variace na černou kravatu. Jednobarevná modrá košile vytvoří pro výraznou černou kravatu ideální podklad. Jedná se o byznys styl oblečení, které se hodí do zaměstnání a pracovní schůzky.

Modrá košile a žlutá kravata

Kombinace žluté a modré je zároveň seriózní a hravá. Vhodné k dennímu nošení do pánského obleku. Na večer vyměnit žlutou kravatu za černou.

Hnědá kravata a modrá košile

Přirozeně líbivá kombinace modré a hnědé. Hnědá může připomínat kůži a proto nám podvědomě ladí kožené boty a modré džíny, košile a kožený pásek. Ve společenském oblékání vytvoří hnědé boty, hnědý kožený opasek a hnědá kravata dokonalou harmonii na podkladu čistě modré pánské košile.

Dárkový certifikát Kč 100 do eshopu SmartMen.cz platný právě teď

Diskuse

(0 komentářů)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.