Zpět

Moderní barevné kombinace

Černá barva je velice elegantní a používá se pro dokreslení luxusu. Výjímečného kontrastu dosáhneme v kombinaci černé kravaty a růžové košile. Jednobarevná modrá košile vytvoří pro výraznou černou kravatu ideální podklad. Kombinace žluté a modré.

Moderní barevné kombinace

Sladit bílou košili s jakoukoli kravatou není umění. Bílé košile Vás mohou po čase omrzet a Vy se začnete rozhlížet po doplnění svého šatníku o nové barvy a vzory. V tom okamžiku začínáte řešit otázku, jaké jsou vhodné kombinace košile a kravaty. Na násedujících příkladech Vám ukážeme, že nejsou jenom bílá, modrá a fialová. Existuje několik kombinací barev, kterých se zpočátku obáváme, ale které jsou v celku zajímavé a nápadité.

Růžová košile a černá kravata

Černé barvy se podvědomě obáváme. Černá je přitom velice elegantní a používá se pro dokreslení luxusu. Výjímečného kontrastu dosáhneme v kombinaci černé kravaty a růžové košile coby světlejšího podkladu. Kombinaci černé a růžové můžeme zvolit pro méně formální události ve stylu smart casual.

Černá kravata a modrá košile

Další neotřelá variace na černou kravatu. Jednobarevná modrá košile vytvoří pro výraznou černou kravatu ideální podklad. Jedná se o byznys styl oblečení, které se hodí do zaměstnání a pracovní schůzky.

Modrá košile a žlutá kravata

Kombinace žluté a modré je zároveň seriózní a hravá. Vhodné k dennímu nošení do pánského obleku. Na večer vyměnit žlutou kravatu za černou.

Hnědá kravata a modrá košile

Přirozeně líbivá kombinace modré a hnědé. Hnědá může připomínat kůži a proto nám podvědomě ladí kožené boty a modré džíny, košile a kožený pásek. Ve společenském oblékání vytvoří hnědé boty, hnědý kožený opasek a hnědá kravata dokonalou harmonii na podkladu čistě modré pánské košile.

Proč lidé nakupují na SmartMen.cz:

Česká výroba košilí

Kvalitní látky

Vysoká úroveň zpracování

Moderní střih Slim Fit

Eshop výrobce košilí

Sleva na 2. košili 20 %

Sleva na 3. košili 33 %

Sleva 100,- košile s kravatou

Sleva 100,- košile s manžetovými knoflíčky

Vše skladem v eshopu

Doprava zdarma od 1.500,-

Dárek zdarma od 3.000,-

Voňavý dárek ke každému nákupu

Výprodej - Sleva 50 %!

Odstoupení 30 dní

Vrácení zdarma

Platba kartou

Výdejní místa v každém městě

My šijeme košile

Slim košile s prodlouženým rukávem

Jedinečné manžetové knoflíčky

Můžete nám kdykoli zavolat

Nasloucháme našim zákazníkům

Možnost dárkového balení košile

Zasíláme do celého světa

Firemní košile a halenky s logem na zakázku

Stále rozšiřujeme nabídku košilí

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení