Zpět

Nová kolekce pánských kravat SmartMen

Počet shlédnutí: 1387

Internetový obchod s pánskými košilemi a kravatami SmartMen.cz představuje novou kolekci pánských hedvábných kravat. Kolekce navazuje na předchozí kolekci co do střihu, zejména šířky kravaty v nejširším bodě. Barevně a ve vzorech je nová kolekce odvážnější dle aktuálních trendů. K jednobarevným kravatám tak přibyly proužkované kravaty a kárované kravaty.

Nová kolekce pánských kravat SmartMen

Internetový obchod s pánskými košilemi a kravatami SmartMen.cz představuje novou kolekci pánských hedvábných kravat. Kolekce navazuje na předchozí kolekci co do střihu, zejména šířky kravaty v nejširším bodě. Barevně a ve vzorech je nová kolekce odvážnější dle aktuálních trendů. K jednobarevným kravatám tak přibyly proužkované kravaty a kárované kravaty.

Úzké kravaty jsou moderní

Standardní šířka kravat SmartMen je 8 cm v nejširším místě těsně nad zkosením. V porovnání s klasickými kravatami, které jsou běžně k dostání v kamenných a jiných internetových obchodech o šířkách 10 – 12 cm, se jedná o slim kravaty. Slim kravaty SmartMen vypadají stále elegantně a navíc budí dojem akčnosti. Úzké kravaty opticky zeštíhlují a prodlužují postavu. Hedvábná kravata SmartMen skvěle doplní kvalitní pánskou košili a dobře padnoucí oblek.

Super slim kravaty jsou cool

V kolekci kravat SmartMen se zcela prvně objevují super úzké kravaty o maximální šířce pouze 6 cm. Super slim kravaty lze stále pohodlně vázat do všech typů uzlů jako slim kravaty. Super slim kravaty SmartMen jsou k dostání v moderním vzoru káro a celé černé. Černá kravata slim je pro svoji vysokou eleganci vhodná i na večerní společenské události. Pro svůj mladistvý vzhled jí nepohrdnou ani teenageři do svých prvních tanečních.

Kravaty SmartMen jedině z čistého hedvábí

Značka kvalitních pánských košil SmartMen, kdy košilovina je vyrobena z čisté 100 % bavlny, zůstává věrná kvalitním přírodním materiálům i v nové kolekci pánských kravat. Umělá vlákna na bázi polyesteru nebo mikrovlákna nejsou nejvhodnějším materiálem pro kvalitní pánské kravaty. 100 % přírodní vlákno hedvábí je lesklé, příjemné na omak, jemné, pevné a přirozeně se nemačká. Hedvábí není kluzké na rozdíl od syntetických vláken, proto uzel kravaty pevně drží tvar. Hedvábné vlákno lze utkat do neskutečných vzorů a barevných kombinací. Zpracování hedvábného vlákna z kokonů bource morušového je i v dnešní době velice nákladné a pracné. Hedvábí tak již tisíce let patří k nejluxusnějším látkám.

Dárkový certifikát Kč 100 do eshopu SmartMen.cz platný právě teď

Diskuse

(0 komentářů)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.