Zpět

Nová kolekce pánských kravat SmartMen

Počet shlédnutí: 1226

Internetový obchod s pánskými košilemi a kravatami SmartMen.cz představuje novou kolekci pánských hedvábných kravat. Kolekce navazuje na předchozí kolekci co do střihu, zejména šířky kravaty v nejširším bodě. Barevně a ve vzorech je nová kolekce odvážnější dle aktuálních trendů. K jednobarevným kravatám tak přibyly proužkované kravaty a kárované kravaty.

Nová kolekce pánských kravat SmartMen

Internetový obchod s pánskými košilemi a kravatami SmartMen.cz představuje novou kolekci pánských hedvábných kravat. Kolekce navazuje na předchozí kolekci co do střihu, zejména šířky kravaty v nejširším bodě. Barevně a ve vzorech je nová kolekce odvážnější dle aktuálních trendů. K jednobarevným kravatám tak přibyly proužkované kravaty a kárované kravaty.

Úzké kravaty jsou moderní

Standardní šířka kravat SmartMen je 8 cm v nejširším místě těsně nad zkosením. V porovnání s klasickými kravatami, které jsou běžně k dostání v kamenných a jiných internetových obchodech o šířkách 10 – 12 cm, se jedná o slim kravaty. Slim kravaty SmartMen vypadají stále elegantně a navíc budí dojem akčnosti. Úzké kravaty opticky zeštíhlují a prodlužují postavu. Hedvábná kravata SmartMen skvěle doplní kvalitní pánskou košili a dobře padnoucí oblek.

Super slim kravaty jsou cool

V kolekci kravat SmartMen se zcela prvně objevují super úzké kravaty o maximální šířce pouze 6 cm. Super slim kravaty lze stále pohodlně vázat do všech typů uzlů jako slim kravaty. Super slim kravaty SmartMen jsou k dostání v moderním vzoru káro a celé černé. Černá kravata slim je pro svoji vysokou eleganci vhodná i na večerní společenské události. Pro svůj mladistvý vzhled jí nepohrdnou ani teenageři do svých prvních tanečních.

Kravaty SmartMen jedině z čistého hedvábí

Značka kvalitních pánských košil SmartMen, kdy košilovina je vyrobena z čisté 100 % bavlny, zůstává věrná kvalitním přírodním materiálům i v nové kolekci pánských kravat. Umělá vlákna na bázi polyesteru nebo mikrovlákna nejsou nejvhodnějším materiálem pro kvalitní pánské kravaty. 100 % přírodní vlákno hedvábí je lesklé, příjemné na omak, jemné, pevné a přirozeně se nemačká. Hedvábí není kluzké na rozdíl od syntetických vláken, proto uzel kravaty pevně drží tvar. Hedvábné vlákno lze utkat do neskutečných vzorů a barevných kombinací. Zpracování hedvábného vlákna z kokonů bource morušového je i v dnešní době velice nákladné a pracné. Hedvábí tak již tisíce let patří k nejluxusnějším látkám.

Dárkový certifikát Kč 100 do eshopu SmartMen.cz platný právě teď

Diskuse

(0 komentářů)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.