Zpět

Uvázání kravaty

Počet shlédnutí: 3735

Popis a Video návod jak uvázat uzel na kravatu. Přejete si zakoupit kravatu již uvázanou? Do objednávky napište krátkou poznámku s názvem požadovaného uzlu. Ostatní nechte na nás.

Uvázání kravaty

Jak uvázat kravatu – video návod

Uzel na kravatě by měl ladit zejména k límečku košile. Obecně platí, že k úzkému límečku uvážeme jednoduchý uzel „Four-in-hand" a k širokému límečku uvážeme široký Windsorský uzel. Níže se podívejte jak vážeme dva základní uzle na kravatě.

Slevový kupón na Kč 100 v eshopu SmartMen.cz

Four-in-hand

Jednoduchý kravatový uzel pro mnohostranné příležitosti, který vypadá dobře na každé košili. Uzel svým lehce šikmým položením docílí zajímavé asymetrie mezi špičkami límečku. Uzel má dlouhý tvar a opticky protáhne krční partie. Improve your English!

Windsorský uzel

Široký symetrický uzel kravaty, který je vhodný do košile s široce otevřeným límečkem. Jeho uvázání trvá déle, ale výsledek stojí za to. Uzel je vhodný pro úzkou kravatu s jemnou podšívkou. Enjoy the video!

Diskuse

(0 komentářů)

Jak vybrat velikost košile

K NÁVODU

Katalogy ke stažení

blank
  • Katalog ke stažení Adler 2019 - reklamní textil v eshopu SmartMen.cz
  • Katalogy ke stažení - světové značky oděvů pro firmy
  • Katalogy ke stažení - Profesní oděvy a Business Dress code
  • Previous
  • Další

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.