Zpět

Made in Jablonec 2018 - velkolepá módní přehlídka bižuterie

Počet shlédnutí: 1031

Svaz výrobců skla a bižuterie přispěl k letošním oslavám 100 let od založení samostatného Československa v roce 1918 tradiční přehlídkou autorských návrhů a bižuterních doplňků. Již podeváté byla 11.1.2018 v Jablonci nad Nisou k vidění módní přehlídka Made in Jablonec 2018 s podnázvem „100 let inspirace“.

Made in Jablonec 2018 - velkolepá módní přehlídka bižuterie

Plakát Made in Jablonec 2018 módní přehlídka výrobců bižuterieInspirace 30. léty, 60. léty a novým tisíciletím

Celkem 17 výrobců bižuterie a skoro stejný počet módních návrhářů vytvořili na 54 autorských modelů inspirovaných Noblesou 30. let, Volností 60. let a Novým tisíciletím. Nejednalo se o žádné retro, ale přehlídku moderních světových trendů ve šperkařství a bižuterii inspirovanou uplynulým stoletím. Každý autorský tým mohl představit pouze 3 modely k danému tématu. Na přehlídkovém mole se tedy střídaly pouze ty nejatraktivnější návrhy současné módní tvorby.

Made in Jablonec 2018 Granát Turnov rubínové červené šaty se šperky z granátuMade in Jablonec 2018 Preciosa třpytivé plesové šatyCo nás na přehlídce nejvíce zaujalo?

Samostatnou kolekci modelů představila společnost Preciosa, která se prezentovala třpytivými plesovými šaty i volnočasovými outfity. Granát Turnov vsadil na rubínově rudou barvu typickou pro šperky s granáty. Přehlídka svůdného spodního prádla byla doplněna šperky od AG plus včetně tradiční korunky pro princezny. Každý model byl něčím výjimečný a více než hodinu trvající módní přehlídka měla svoji dynamiku. Při závěrečném defilé jsme napočítali neuvěřitelných 20 manekýnek, což jenom dokresluje velkolepost letošní módní přehlídky Made in Jablonec 2018.

Made in Jablonec AG plus tradiční přehlídka bižuterie s korunkouKdy je možné opět vidět módní přehlídku bižuterie?

Obě premiérové módní přehlídky byly vyprodané celkem tisícovkou návštěvníků. Šance opět vidět atraktivní módní přehlídku se naskytne až v srpnu 2018 v rámci prodejní výstavy jablonecké bižuterie Křehká krása. Zveme Vás tedy v létě na návštěvu města skla a bižuterie Jablonce nad Nisou. Bez šperku neodjedete.

 

 

 

Dárkový certifikát Kč 100 do eshopu SmartMen.cz platný právě teď

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.