Zpět

Červená košile a doplňky

Počet shlédnutí: 1003

Mimo pracovní prostředí je červená košile moderní. Při pracovních schůzkách volte červenou barvu jako doplněk k serióznějším barvám bílé, modré a černé. Nejčastější a nejoblíbenější barevnou kombinací je modrá pánská košile a červená kravata.

Červená košile a doplňky

Červené košile a červených doplňků si každý hned všimne

Podle sociologických průzkumů si lidé červenou barvu spojují s agresivitou, cílevědomostí a vášní. Jak tedy sladit tyto možná kontroverzní charakteristiky s požadovaným seriózním vnímáním Vaší osobnosti?

V převažující křiklavě červené nebo sytě rudé košili jste zcela bezpečně nepřehlédnutelní. Jestliže se pohybujete v konzervativnějším prostředí kanceláře, tak se těmto barvám raději vyhněte. Přijatelnou barevnou kombinací mohou být tlumené tóny červené. Buď sytě červená, nebo vínovo červená barva. Mimo pracovní prostředí je naopak červená košile velice vítaná a moderní.

Pro Business dress code volte červenou jako doplňkovou barvu

Při společenských a pracovních schůzkách raději volte červenou barvu jako doplněk k serióznějším barvám bílé, modré a černé. Nejčastější a nejoblíbenější barevnou kombinací je modrá pánská košile a červená kravata. V této barevné kombinaci se skloubí důvěryhodnost se zdravím sebevědomím majitele.

Dárkový certifikát Kč 100 do eshopu SmartMen.cz platný právě teď

Diskuse

(0 komentářů)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.