Zpět

Modrá košile a doplňky

Pánská košile modrá je barvou byznysu. Modré košile do obleku i v neformálním stylu. Nejžádanější alternativa k nudným bílým košilím.

Modrá košile a doplňky

Modrá je barvou byznysu

Modrá barva představuje ve firemním světě serióznost, sebevědomí, profesionalitu. Mnoho korporací má právě modrou barvu součástí svého firemního loga.

V modré košili dáváte najevo svým kolegům a obchodním partnerům Vaši důvěryhodnost, rozvážnost, sebevědomé vystupování. Z pohledu Vašeho zaměstnavatele vyjadřujete spolehlivost a sounáležitost s firemní kulturou a cíli společnosti.

Modrá košile je univerzálním doplňkem do zaměstnání i podnikání

Modrá košile bývá v dnešní době a zejména v anglosaském světě daleko více spojována s byznysem než bílá košile. Historické socio-ekonomické dělení profesí na bílé límečky (anglicky white collar) a modré límečky (blue collar) se smazává. Bílá košile dnes převažuje ve světě bankéřů a obecně se vyskytuje častěji ve finanční sféře. Modrá košile se stává uniformou reálného světa výroby a mezinárodního obchodu.

Širokou škálou odstínů modré, kombinacemi s jinými barvami, zejména bílou, růžovou a žlutou, množstvím vzorů tkaní látek, variacemi proužků a kostek můžeme dosáhnout na širokou škálu od vysoce společenské modré košile až po modré košile ryze neformální, tzv. Casual košile.

Modré košile jednobarevné, s proužkem, kárované...

Odstíny modré se začaly prosazovat mezi elitu společenského odívání právě v kombinaci s čistě bílou košilí. K nejvíce elegantním košilím patří světle modrý proužek na bílém podkladu s čistě bílými límečky a manžetami. Modrý proužek na bílém podkladu je velice častým vzorem pánské business košile. Pamatujte však na pravidlo, že čím širší proužek, nebo čím větší kostka, tím více se Vaše košile přibližuje směrem k neformálním košilím - Casual košilím a není vhodné je nosit do zaměstnání, na pracovní schůzky. Jemné káro a světlé modré úzké proužky, které na košili příliš nebudí pozornost, jsou naopak přijatelné i do obleku a kravaty na společenské události a obchodní jednání.

Modrá barva se elegantně doplňuje s růžovou a žlutou

K pánským košilím s modrým podkladem se z dalších barev nejvíce hodí růžová a žlutá. Růžový proužek, nebo žlutý proužek jako doplněk základní modré barvy zvýrazňuje otevřenost a srdečnost majitele košile.

Proč lidé nakupují na SmartMen.cz:

Česká výroba košilí

Kvalitní látky

Vysoká úroveň zpracování

Moderní střih Slim Fit

Eshop výrobce košilí

Sleva na 2. košili 20 %

Sleva na 3. košili 33 %

Sleva 100,- košile s kravatou

Sleva 100,- košile s manžetovými knoflíčky

Vše skladem v eshopu

Doprava zdarma od 1.500,-

Dárek zdarma od 3.000,-

Voňavý dárek ke každému nákupu

Výprodej - Sleva 50 %!

Odstoupení 30 dní

Vrácení zdarma

Platba kartou

Výdejní místa v každém městě

My šijeme košile

Slim košile s prodlouženým rukávem

Jedinečné manžetové knoflíčky

Můžete nám kdykoli zavolat

Nasloucháme našim zákazníkům

Možnost dárkového balení košile

Zasíláme do celého světa

Firemní košile a halenky s logem na zakázku

Stále rozšiřujeme nabídku košilí

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení