Zpět

Bílá košile a doplňky

Pánská bílá košile se hodí na svatbu. Bílé pánské košile jsou elegantní ke všem společenským i neformálním příležitostem. Neuděláte chybu, když si obléknete bílou pánskou košili s dlouhým rukávem.

Bílá košile a doplňky

Bílé košile jsou nejžádanější ze všech pánských košilí

Chcete si vybudovat skvělý pánský šatník, nebo si potřebujete obléci pánskou košili jen několikrát do roka? Pak první košili, kterou si koupíte, je právě čistě bílá košile.

Nejste si jisti, jak se obléci na různé společenské i neformální příležitosti? Jdete poprvé do společnosti mezi neznámé osoby? Ucházíte se o pracovní příležitost? Jdete poprvé do práce? Jdete na svatbu - na Vaší svatbu, nebo jako host?

Bílá košile je osvědčená klasika

Nikdy neuděláte chybu, když si obléknete bílou pánskou košili s dlouhým rukávem. Je jedno, jestli je košile z drahého materiálu, s francouzskou manžetou na manžetové knoflíčky, s kapsičkou nebo bez kapsičky. Důležité je, aby Vaše bílá košile byla vždy čistě bílá a dobře Vám seděla velikost košile.

Bílé košile se jednoduše kombinují s ostatním oblečením

Bílé pánské košile se navíc velice dobře kombinují s ostatním oblečením a doplňky. Bílá košile ladí k barevným svetrům, všem odstínům pánských obleků, kalhot a sak. K bílé košili si můžete uvázat jakoukoli barvu a vzor kravaty. Čistě bílá je ideální podklad pro širokou paletu barev oblečení a doplňků. Bílou košili můžete nosit v létě i v zimě.

Variace na bílé košile

Jestliže si jste jistější v pánské etiketě odívání, pak můžete volit odvážnější variace pánské bílé košile. Vaše bílá košile může mít barevné knoflíčky, jemný vzor látky - např. rypsový kepr, rybí kostra, nebo barevné odlišení na vnitřní manžetě a límečku. Díky rafinovanému vzoru látky košile a prošití barevnou linkou může Vaše košile měnit odraz světla. V jednom okamžiku může Vaše košile budit dojem čistě bílé košile a v jiném okamžiku se může změnit do odstínu růžové.

Čistě bílá košile na svatbu

Bílé košile jsou ideální volbou pro ženicha i svatebčany. Protože čistě bílá košile nemusí vydržet po celý svatební den, doporučujeme mít v záloze náhradní košili. Skvrna od vína na svatební košili by mohla udělat z celého dne horor jako od Erbena.

Proč lidé nakupují na SmartMen.cz:

Česká výroba košilí

Kvalitní látky

Vysoká úroveň zpracování

Moderní střih Slim Fit

Eshop výrobce košilí

Sleva na 2. košili 20 %

Sleva na 3. košili 33 %

Sleva 100,- košile s kravatou

Sleva 100,- košile s manžetovými knoflíčky

Vše skladem v eshopu

Doprava zdarma od 1.500,-

Dárek zdarma od 3.000,-

Voňavý dárek ke každému nákupu

Výprodej - Sleva 50 %!

Odstoupení 30 dní

Vrácení zdarma

Platba kartou

Výdejní místa v každém městě

My šijeme košile

Slim košile s prodlouženým rukávem

Jedinečné manžetové knoflíčky

Můžete nám kdykoli zavolat

Nasloucháme našim zákazníkům

Možnost dárkového balení košile

Zasíláme do celého světa

Firemní košile a halenky s logem na zakázku

Stále rozšiřujeme nabídku košilí

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení