Zpět

Odměna za opakované nákupy v eshopu SmartMen.cz – 5 % zpět na příští objednávky

Počet shlédnutí: 727

V rodinné značce pánských košilí SmartMen si vážíme našich zákazníků. Bonusový program s dárky k nákupu a slevami jsme rozšířili o věrnostní program. Na Vaši příští objednávku můžete získat automaticky slevu 5 % z předchozího nákupu.

Odměna za opakované nákupy v eshopu SmartMen.cz – 5 % zpět na příští objednávky

Věrnostní program výrobce pánských košilí SmartMen

Nakoupili jste poprvé v eshopu výrobce pánských košilí SmartMen? Automaticky Vám 5 % z nákupu schováme jako slevu na Váš příští nákup ve formě kreditů. Kredity můžete použít přímo k platbě v nákupním košíku.

Srozumitelná a jednoduchá pravidla

Stačí se registrovat, abychom Vám kredity měli kde spravovat. V sekci osobních údajů jako je adresa, kontakty a přehled dřívějších objednávek si můžete stav svého kreditního konta kdykoli zkontrolovat. Výše naspořených kreditů není nijak omezena. Platnost kreditů není nijak omezena. Kredity můžete uhradit třeba celou příští objednávku.

Vyhrazujeme si právo bonusový systém do budoucna měnit. Věříme, že spíš přijdeme ještě s dalším zvýhodněním. Tento věrnostní systém nabízíme teprve od 16.4.2018 – v následujících měsících ho měnit nebudeme.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.