Vzorované a barevné Casual košile do práce & pro volný čas
Vzory, barvy, flanelky a také krátké rukávy pro neformální casual pánské a dámské košile. Klasické svislé proužky, kára i velká kára na trendy červeno černých flanelových košilích. Odolný materiál pro časté nošení a snadnou údržbu.
Široký výběr belikostí od XS až po 4XL. Výběr z mnoha barev. Nejoblíbenější barvy jsou červená, černá, tmavě modrá navy a další odstíny modré. Košile s dlouhým rukávem, krátkým i rolovatelným dlouhým rukávem se zapínáním na knoflíček.
3 Položky
-
Přidat k Oblíbeným
OEKO-TEX® 100 BIO BAVLNA NOVINKA
Dámská elastická piké košile s rozhalenkou Kingston Nimbus
Piké košile ženského střihu s dlouhým rukávem je vyrobena z luxusní směsi česané bavlny a elastanu. Výraznější léga s rozhalenkou a zapínáním na knoflíky. Má funkční manžety na knoflík. Dostupné velikosti XS - 3XL ve 2 barvách.
Skladem v eshopu
1990 Kč
1644,60 Kč bez DPH
-
Přidat k Oblíbeným
OEKO-TEX® 100 BIO BAVLNA NOVINKA
Pánská elastická piké košile s límečkem na knoflíky Kingston Nimbus
Piké košile klasického střihu s dlouhým rukávem je vyrobena z luxusní směsi česané bavlny a elastanu. Výraznější léga a zapínání na knoflíky. Má funkční manžety a límeček na knoflíky. Dostupné velikosti S - 3XL ve 2 barvách.
Týden
1990 Kč
1644,60 Kč bez DPH
-
Přidat k Oblíbeným
OEKO-TEX® 100 NOVINKA
Klasická stylová džínová košile s límečkem na knoflíky pro muže Torrance Modern Fit Nimbus
Džínová košile klasického střihu s dlouhým rukávem je vyrobená z mírně pružné bavlněné látky. Zaoblené manžety na knoflíčky, jemně zakřivený lem a kapsičku. Límeček je na knoflík. Dostupné velikosti S - 3XL.
Týden
2190 Kč
1809,90 Kč bez DPH