Zpět

Voňavý dárek ke každému nákupu v eshopu SmartMen.cz

Počet shlédnutí: 850

Pytlíček sušené levandule v dárkovém balení přidáváme ke každému nákupu v eshopu nejen s pánskými košilemi domácí značky SmartMen.

Voňavý dárek ke každému nákupu v eshopu SmartMen.cz

Vážíme si našich zákazníků

V eshopu výrobce českých pánských košilí značky SmartMen jsme přemýšleli, jak potěšit každého zákazníka alespoň malým dárekm. Velice si vážíme každého, komu se líbí naše pánské košile a doplňky a je ochoten si je zakoupit a vyzkoušet.

Pro objednávky nad Kč 3.000 tradičně přibalujeme jeden pár pánských ponožek do společenské obuvi. 

Pytlíček se sušenou levandulí

Malým dárkem jsme chtěli potěšit každého zákazníka, kterými nejsou jenom muži ale spíše ženy, které kupují pánské košile svým mužům. Voňavý levandulový pytlíček příjemně provoní Vaši šatní skříň. Sušená levandule se také používá k relaxaci a k navození pohody v domácnosti. V blízkosti oblečení vykoná květ sušené levandule i praktickou funkci a to odpuzovač molů, který je ze 100 % "bio".

Ke každé košili levandulový pytlíček! Děkuje za Vaši důvěru při nákupu pánských košilí značky SmartMen přímo od výrobce.

Dárkový certifikát Kč 100 do eshopu SmartMen.cz platný právě teď

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.