Zpět

Vesta a pánská košile - moderna nebo retro?

Počet shlédnutí: 5378

Značky

Vesta je elegantním doplňkem k pánské společenské košili pro společenské události typu svateb a plesů. Jednobarevnou společenskou košili obohaťte o vestu. Vestu lze nosit ke společenské košili a kravatě i bez saka jako David Beckham.

Vesta a pánská košile - moderna nebo retro?

Pánská vesta je v pořadí třetím kusem oblečení k pánským kalhotám a oblekovému saku. Dříve nutnost, v dnešní době spíš doplněk pro zvláštní společenské události jako jsou svatby a plesy.

Vesty ve vzoru a barvě pánského obleku

Ve firemní sféře je žádoucí sladit materiál, barvu a vzor vesty s kalhotami a sakem. Vzor na vestě by neměl kontrastovat se vzorem na košili. Proužky a kostky k sobě často neladí. Pánskou košili pod vestu volte ve světlejších odstínech. Barva vesty bude mít spíš tmavšího odstínu. Elegantní jsou proužky jak na vestě a pak raději volte jednobarevnou košili.

Slevový kupón na Kč 100 v eshopu SmartMen.cz

Klasickou kombinací vesty a košile je černá a bílá. Ve většině případů černá vesta a čistě bílá košile. Správnou volbou je barevná kravata, která tuto kombinaci oživí. Vhodné zejména pro odlišení se od uniformy číšníka...

Moderní vesty bez saka

Vesty získaly na oblibě v posledních letech jako unikátní součást pánského oblečení a to bez oblekového saka. Plátěné kalhoty světlého odstínu, jednobarevná košile s dlouhým rukávem skrytá pod samostatnou vestou je IN. Podle aktuální módy si lze vyhrnout rukávy společenské košile a rozepnout límeček. Pod zcela zapnutnou vestou elegantně zkrotíte jinak vlající kravatu. Pánská vesta zvýrazní atletickou postavu a Vaše oblečení si získá pozornost Vašeho okolí, i když nejste David Beckham.

Diskuse

(0 komentářů)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.