Zpět

Vesta a pánská košile - moderna nebo retro?

Počet shlédnutí: 4829

Značky

Vesta je elegantním doplňkem k pánské společenské košili pro společenské události typu svateb a plesů. Jednobarevnou společenskou košili obohaťte o vestu. Vestu lze nosit ke společenské košili a kravatě i bez saka jako David Beckham.

Vesta a pánská košile - moderna nebo retro?

Pánská vesta je v pořadí třetím kusem oblečení k pánským kalhotám a oblekovému saku. Dříve nutnost, v dnešní době spíš doplněk pro zvláštní společenské události jako jsou svatby a plesy.

Vesty ve vzoru a barvě pánského obleku

Ve firemní sféře je žádoucí sladit materiál, barvu a vzor vesty s kalhotami a sakem. Vzor na vestě by neměl kontrastovat se vzorem na košili. Proužky a kostky k sobě často neladí. Pánskou košili pod vestu volte ve světlejších odstínech. Barva vesty bude mít spíš tmavšího odstínu. Elegantní jsou proužky jak na vestě a pak raději volte jednobarevnou košili.

Slevový kupón na Kč 100 v eshopu SmartMen.cz

Klasickou kombinací vesty a košile je černá a bílá. Ve většině případů černá vesta a čistě bílá košile. Správnou volbou je barevná kravata, která tuto kombinaci oživí. Vhodné zejména pro odlišení se od uniformy číšníka...

Moderní vesty bez saka

Vesty získaly na oblibě v posledních letech jako unikátní součást pánského oblečení a to bez oblekového saka. Plátěné kalhoty světlého odstínu, jednobarevná košile s dlouhým rukávem skrytá pod samostatnou vestou je IN. Podle aktuální módy si lze vyhrnout rukávy společenské košile a rozepnout límeček. Pod zcela zapnutnou vestou elegantně zkrotíte jinak vlající kravatu. Pánská vesta zvýrazní atletickou postavu a Vaše oblečení si získá pozornost Vašeho okolí, i když nejste David Beckham.

Diskuse

(0 komentářů)

Jak vybrat velikost košile

Online katalogy dodavatelů

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.