Zpět

Tvar límečku pánské košile - jak vybírat nejlepší košili pro Vás

Počet shlédnutí: 1637

Je libo klasický úzký tvar límečku, nebo široce rozevřený límeček? Vybírejte podle vkusu ale také podle tvaru obličeje. Široký límeček se více hodí k oválnému obličeji. Klasický límeček se lépe hodí ke kulatému obličeji, protože jej opticky zeštíhlí.

Tvar límečku pánské košile - jak vybírat nejlepší košili pro Vás

Límeček? Známka elegantní a kvalitní pánské košile

Dojem z Vaší nové košile rovněž dokreslí tvar uzlu kravaty. Dvojitý uzel kravaty lépe vyplní široce rozevřený límeček. Jednoduchý uzel kravaty se lépe hodí do klasického límečku.

Košile SmartMen mají neobvyklou vychytávku. Vysouvací výztuže límečku pánské společenské košile zajistí správnou klenbu límečku i při každodenním nošení. Kostice v límečku prodlužují životnost Vaší košile. Luxusní pánské košile vždy mají vysouvací výztuže límečku.

Klasický límeček pro všechny příležitosti

Nadčasová elegance. Klasický límeček, z angl. Kent, je vhodný ke všem příležitostem a ke košilím všech druhů. Business košili pánskou doplňte o jednoduchý uzel kravaty. Pevnost a tvar límečku dodají vysouvací výztuže, kostice. Casual košilím sluší klasický límeček také s propínacími knoflíčky, tzv. Button-down.

Moderní široce rozevřené límečky business košilí

Vysoká elegance úředníků v Londýnské City... Moderní vzhled společenské košile zajistí široce rozevřený límeček (angl. Cut-away), též nazývaný žraločí. Do business košile uvažte kravatu se širokým uzlem. Pevnost a tvar límečku dodají vysouvací výztuže. Lze nosit také bez kravaty s jedním rozepnutým knoflíkem. Pánské Business oblečení se neobejde bez společenské košile se široce otevřeným límečkem.

Dárkový certifikát Kč 100 do eshopu SmartMen.cz platný právě teď

Diskuse

(0 komentářů)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.