Zpět

Pánská košile prodloužený rukáv

Prodloužený rukáv košile SmartMen ve střihu Slim Fit dosahuje délky 69 cm. Pro kolekci košilí s prodlouženým rukávem jsme vybrali typy pánských košilí. Délka košile pro vysoké atletické postavy je 81 cm. Košile SmartMen střih Slim s prodlouženým rukávem.

Pánská košile prodloužený rukáv

Dlouhý rukáv pánské košile má správnou délku, když při volně spuštěné paži se konec manžety dotýká kořene palce, respektive kloubu palce. Tato délka rukávu Vám vždy bezpečně zajistí, že například při pokrčení paže se manžeta rukávu nevyhrne nad zápěstí. V pánském obleku Vám správná délka rukávu košile přesahuje zpod rukávu saka a vždy je tedy patrné, že pod sakem nosíte košili s dlouhým rukávem.

Délku rukávu pánské košile měříme od ramene. Standardní konfekční velikost rukávu je 66 cm. Pro muže atletické postavy a vyššího vzrůstu jsme připravili kolekci pánských košil se střihu Slim s prodlouženou délkou rukávu o další 3 cm. Prodloužený rukáv košile SmartMen ve střihu Slim Fit dosahuje délky 69 cm. Délka těla košile v předním dílu je 78 cm. Zadní díl je dlouhý 81 cm. Oba tyto rozměry zajistí pohodlné nošení a žádné podolky při pohybu.

Pro první kolekci košilí s prodlouženým rukávem jsme vybrali 3 nejžádanější typy pánských košilí, které by neměly chybět ve Vašem šatníku: 1. Čistě bílou společenskou košili utkanou ve vzoru rybí kosti - Herringbone. 2. Světle modrou byznys košili na manžetové knoflíčky. 3. Casual košili v hnědém proužku pro volné dny.

Košile SmartMen ve střihu Slim s prodlouženým rukávem jsou nabízeny za ceny konfekčních velikostí, tj. bez jakýchkoli příplatků.

Kolekci pánských košil s prodlouženým rukávem rozšíříme dle doporučení a zájmu našich zákazníků.

Proč lidé nakupují na SmartMen.cz:

Výměna do konce ledna 2018

Česká výroba košilí

Kvalitní látky

Vysoká úroveň zpracování

Moderní střih Slim Fit

Eshop výrobce košilí

Vše skladem v eshopu

Doprava zdarma od 1.500,-

Voňavý dárek ke každému nákupu

Dárek zdarma od 2.000,-

Sleva na vše 10 % od 2.500,-

Výprodej - Sleva 50 %!

Odstoupení 30 dní

Vrácení zdarma

Platba kartou

Výdejní místa v každém městě

My šijeme košile

Slim košile s prodlouženým rukávem

Jedinečné manžetové knoflíčky

Můžete nám kdykoli zavolat

Nasloucháme našim zákazníkům

Možnost dárkového balení košile

Zasíláme do celého světa

Firemní košile a halenky s logem na zakázku

Stále rozšiřujeme nabídku košilí

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení