Zpět

Oděvy se jménem. Proč ne?! Výšivky jména nejen na pracovní oděvy

Počet shlédnutí: 2816

Kuchařský rondon se jménem? V lepších restauracích známá věc. Nechte si také vyšít jmenovku na rondony, montérky a polo trička! Jednoduchá, rychlá a levná aplikace na většinu oblečení. Udělejte radost sobě, kolegům a celému týmu. Při odběru deseti a více výšivek množstevní sleva na výšivku a individuální nabídka cen oděvů v eshopu SmartMen.cz.

Oděvy se jménem. Proč ne?! Výšivky jména nejen na pracovní oděvy

Trávíme v nich 8 hodin denně. Často i více. Také o víkendu. Pečujeme o ně jako o vlastní. Často si je sami kupujeme. Osobnější to již být nemůže. Ale může! Nechte si vyšít na pracovní oděvy Vaše jméno nebo přezdívku. Kolegové vždy budou vědět, jak Vás mají oslovit. Je to osobní dárek pro blízké a pro kolegy na pracovišti. Oděvů s Vaším jménem se už nikdo cizí ani nedotkne. A je to zábava!

Celé jméno na rondon

Vyšité jmenovky a loga restaurací známe z kuchařských oděvů šéfkuchařů. V eshopu s profesními oděvy SmartMen.cz si jmenovku může dovolit každý. Snad to nebude šéfkuchařům vadit. Na kuchařské rondony, které jsou zpravidla bílé barvy, se nejlépe vyjímá celé jméno ve stylu psacího písma v pastelové barvě - tmavě modrá, červená i černá. Oděv lze také doplnit vyšívaným logem restaurace - na levé rameno. Jmenovy se umísťují na levou náprsenku mezi prvním a druhým knoflíkem.

Kdo rondon nenosí, může si nechat vyšít jméno na zástěru. Nejvodnějí místo je v horní části laclu uprostřed.

Výšivka loga a jména na polo a pracovní oděvy SmartMenPřezdívka na montérky

Montérková bunda nebo laclové pracovní kalhoty skýtají mnoho příležitostí pro zábavnou personalizaci křestním jménem nebo přezdívkou. "Hodinový manžel" na domácí montérky. "Ferda Mravenec" pro práci na zahradě. Pravděpodobně Vás a Vaše kolegy napadne plno zábavných jmen a přezdívek. Výšivka se jménem je trvanlivější než potisk a oděvy lze chemicky čistit a prát při vysokých teplotách.

Kolik stojí výšivka se jménem

Za cenu okolo sto korun pořídíte kvalitní výšivku s libovolným textem. Na výběr máte dva typy písma. Psací zdobené písmo, které se používá na rondony a tiskací písmo na montérky. Vybírat můžete z mnoha barev. Umístění výšivky si sami navrhnete, nebo Vám poradí na SmarMen.cz. Vše zařídíte jedním klikem. Vyšívka je hotova do deseti dnů.

Jmenovka pro všechny se slevou

Pokud jste se v pracovním kolektivu nebo sportovním týmu domluvili na více než deseti výšivkách, pak nás kontaktujte pro množstevní slevu. Slevu získáte i na zvolené oděvy - polo trička, mikiny, košile a další vhodné oděvy. Ve firmě můžete kombinovat výšivku firemním logem a jménem. Firemní uniforma bude pro každého stejná, přitom trošku odlišná.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.