Zpět

Jak stylově a levně obléknout personál restaurace a kavárny

Zákazník se bude do Vaší restaurace nebo kavárny rád vracet za dobrým jídlem, vynikajícím servisem a příjemným prostředím. První dojem na návštěvníka v pohostinství udělá vystupování číšníka a servírky ale i styl jejich oblečení.

Jak stylově a levně obléknout personál restaurace a kavárny

Kvalitní a čisté pracovní oděvy pro číšníky, servírky a barmany jsou pro úspěšnost Vaší restaurace zásadnější, než oděvy pro zaměstnance v kuchyni a zázemí. Poradíme Vám, jakým způsobem a za kolik vybavit Vaše zaměstnance v gastronomii kvalitními funkčními pracovními oděvy.

Pracovní oblečení pro číšníky a servírky v restauraci a kavárně od 1 do 5ti zaměstnanců

Neřešte nákladné uniformy ani překonané bílé košile s krátkým rukávem a černé kalhoty. Snažte se navodit útulnou rodinnou atmosféru v neformálním stylu Business Casual. V barevné nebo vzorované pánské košili s dlouhým rukávem, džínech nebo plátěných kalhotách – chinos se spíš trefíte do vkusu Vašich zákazníků. Servírky mohou nosit dámské košilové halenky. Akčně vypadají vyhrnuté rukávy jak u mužů, tak u žen. V letních měsících je možné nosit vyhrnuté rukávy celý den. Polo trička s límečkem (a reklamou na značkové nápoje) vypadají lacině a nehodí se ani do menších provozoven.

Jak jednoduše odlišit zaměstnance od zákazníka?

Jednoduchým a účinným poznávacím znamením personálu restaurace a kavárny může být zástěra. Jednoduchou pasovou zástěru lze pořídit od Kč 250 bez DPH až po Kč 850 bez DPH za propracovanou zástěru s laclem. Výhodou zástěr je jejich pořízení v jedné velikosti a jednom střihu jak pro číšníky, tak pro servírky. Zaměstnanci tedy mohou nosit vlastní oblečení a mít přidělenou univerzální zástěru.

Drobné detaily a výšivka loga

Barevné motýlky, kravaty a šle pro barmany a číšníky mohou být nápadným detailem v odívání zaměstnanců v gastronomii. Výšivka loga patří již k nákladnějším a organizačně složitějším rozlišovacím znakům. Program na výšivku loga stojí okolo Kč 500 bez DPH a lez jej používat opakovaně. Samotná výšivka loga stojí mezi Kč 30 až Kč 50 bez DPH dle složitosti a velikosti loga. Povedené vyšívané logo na laclu zástěry udělá dojem na Vaše zákazníky.

Pracovní gastro oděvy pro provozy s okolo 15ti zaměstnanci

Pro středně velké restaurace nebo menší sítě restaurací a kaváren již ekonomicky dává smysl investovat do číšnických košilí a dámských halenek s logem provozovny. Výšivku loga lze umístit decentně na límeček košile, pokud kombinujete s laclovou zástěrou, vestou, nebo jinými nápadnými doplňky. Výšivku lze také nápadně umístit na dlouhý rukáv košile, náprsenku nebo na zadní díl košile. Pánské košile a dámské košilové halenky jsou v konfekčních velikostech k dostání ve střihu Slim fit a Regular fit. Přiléhavé košile Slim fit působí modernějším dojmem.

Kolik stojí gastro košile s logem?

Jednobarevná kvalitní pánská košile a dámská košilová halenka s dlouhým rukávem ze 100 % bavlny s úpravou pro snadné žehlení vyjde na Kč 760 bez DPH. Pro restaurační provozy nedoporučujeme směsové látky (bavlna s polyesterem), protože nejsou zejména v letních měsících pohodlné pro celodenní nošení. Výšivka loga Vás přijde okolo Kč 30 bez DPH. Jednorázová investice do programu loga Kč 500 bez DPH. Číšníkům, barmanům a servírkám tedy restauratér poskytne pracovní košile a zástěry. Zaměstnanci si pořídí zbytek oblečení sami. Košile lze prát společně s ostatními oděvy a péči o košile zvládnou všichni zaměstnanci sami.

Oblečení do sítí restaurací a kaváren

Netvrdíme, že velké řetězce restaurací mají vynakládat velké prostředky na nákladné uniformy pro obsluhu. Naopak. Díky úsporám z rozsahu mohou restaurace s 20ti a více zaměstnanci získat od výrobce pracovních gastro oděvů množstevní slevy na košile i výšivky loga.

Úspěšné restaurace mohou více času věnovat přípravě koncepce pracovního oblečení na provoze a sladit ji s celkovou koncepcí a zaměřením restaurace. Jednoduchost a účelnost v odívání zaměstnanců platí i v tomto případě. Restaurace si mohou dovolit investovat do kvalitních a nápaditých číšnických košilí a dámských halenek pro servírky. Kvalitní materiály mohou být doplněny barevnými kontrasty na límečku, manžetách a knoflíčkách. Individuální přístup a návrhy designu ze strany výrobce je samozřejmostí.

Proč lidé nakupují na SmartMen.cz:

Česká výroba košilí

Kvalitní látky

Vysoká úroveň zpracování

Moderní střih Slim Fit

Eshop výrobce košilí

Sleva na 2. košili 20 %

Sleva na 3. košili 33 %

Sleva 100,- košile s kravatou

Sleva 100,- košile s manžetovými knoflíčky

Vše skladem v eshopu

Doprava zdarma od 1.500,-

Dárek zdarma od 3.000,-

Voňavý dárek ke každému nákupu

Výprodej - Sleva 50 %!

Odstoupení 30 dní

Vrácení zdarma

Platba kartou

Výdejní místa v každém městě

My šijeme košile

Slim košile s prodlouženým rukávem

Jedinečné manžetové knoflíčky

Můžete nám kdykoli zavolat

Nasloucháme našim zákazníkům

Možnost dárkového balení košile

Zasíláme do celého světa

Firemní košile a halenky s logem na zakázku

Stále rozšiřujeme nabídku košilí

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení