Nejprodávanější košile a kravaty

19 položek

Zde pro Vás pravidelně aktualizujeme nejžádanější pánské košile, kravaty a módní doplňky.

Nejprodávanější pánské košile, kravaty a doplňky pánské módy.

Bavlněná pánská košile zahřeje po ránu na těle i na duši! U pánských košilí oceníte kvalitní látku, která je pevná a přitom zajistí prodyšnost. Značka SmartMen používá pouze košilovinu ze 100% bavlny, která tyto požadavky naplňuje.

Dárkové sady pánské košile s kravatou doplněné o pánské spodní prádlo a doplňky

Osvědčeným tipem na dárek pro muže je klasická sada pánské košile s kravatou. Slavnostní dárkové krabice na košile a kravaty Vám ušetří mnoho času při balení košile a kravaty, které dáváte jako dárek.

Aktuální trendy v pánském odívání - Business Casual dress code

Muži se elegantně a prakticky oblékají do pohodlných Business Casual košilí. Kvalitní košile s dlouhým rukávem se vyznačují pastelovými barvami a nápadnějšími vzory. Business Casual pánské košile doplňte o tenké svetry a sportovní saka.

Pánské ponožky SmartMen s barevnou špičkou a patou jsou praktické a veselé

Nejprodávanějšími ponožkami jsou klasické černé společenské ponožky SmartMen, které jsou na špičce a patě utkány do pestrých barev, které ve společenské obuvi nejsou vidět, ale při párování ušetří mnoho času. Na zimu oceníte polo teplé společenské ponožky - vyteplené froté chodidlo a tenký úplet na nártu a přes kotník umožní nošení do společenské obuvi. Pánské ponožky jsou vyrobeny v České republice.

Poštovné zdarma pro všechny zásilky v hodnotě od Kč 1,500! Výměna a vrácení zdarma - přehledné dodací a platební podmínky.

Zobrazit:

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení