Moderní trendy v pánské módě - Smart Casual košile české značky SmartMen

34 položek

Smart casual pánské košile dlouhý rukávKdo se pohybuje ve světě podnikání a nemusí nosit pánské obleky a košile s kravatami, rád zvolí moderní styl oblékání Smart Casual - Business Casual. Smart Casual u muže znamená obléknout košili s dlouhým rukávem, plátěné kalhoty a sportovní sako, nebo slabý svetr.

Elegance v pánské košili s dlouhým rukávem

Kvalitní košile ve stylu nedbalé elegance udělá lepší dojem než upjatý staromódní oblek. Optimální dress code mezi formálním a neformálním odíváním. Muž v košili vypadá vždy lépe než jen v tričku nebo polo tričku. 

Ke stylu Smart casual dress code směřují z jedné strany korporace včetně bank, kdy se povinnost obléknout oblek a kravatu redukuje pouze na přímý kontakt s klientem. Ze druhé strany menší firmy opouští nedefinovatelný Casual dress code a převlékají trička a džíny za košile a plátěné kalhoty.

Oblíbené vzory a barvy

Smart Casual styl u košile dovoluje experimentovat se vzory a kombinovat zajímavé barvy. Oblíbené jsou svislé proužky i barevné kostkované košile.

Čím je proužek širší, tím je styl košile chápán jako více casual. To samé platí pro velikost kostky. Drobná světle modrá kostička na bílém podkladu se stane lidským okem takřka nepostřehnutelná a košili lze nosit ke společenským oblekům.

Ve Smart casual stylu se prosazují syté barvy v odstínech modrá, vínová, červená, hnědá, fialová. Oblíbeným zpestřením košilí jsou barevné kontrasty na vnitřní manžetě a límci. Kontrasty jsou decentní a zvýrazní se například ohrnutím rukávů.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.