Stylová Button-down košile SmartMen je nápaditá a praktická

7 položek

Volnočasové Casual Button-down košile nezapínáme až ke krku a první knoflíček necháváme rozepnutý pro větší pohodlí. Button-down košile nosíme v Evropě ke sportovním sakům i džínám.

Jedinečná Casual košile s dlouhým rukávem

Pánská košile s propínacími knoflíčky na límečku - anglicky Button-down má jeden pár knoflíčků uchycujících špičky límečků k náprsence košile. Button-down límeček je měkký bez vysouvacích výztuží, anglicky soft collar. Límeček Button-down tak příjemně obepíná krk a Casual košile, která tak není příliš rozhalena.

Made in England? Nebo America?

Button-down límečky byly dle dostupných údajů poprvé představeny v r. 1896 v Anglii na dresech hráčů pola pro uchycení vlajících límečků polo triček, anglicky polo shirt. Nicméně se může jednat pouze o vymyšlenou historku s cílem upřít Američanům tento příspěvek k pánské módě. V USA se setkáme s Button-down límečky při formálním stylu oblékání s kravatou a oblekem.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.