Smart Fashion Blog - O odívání pro muže & ženy

Novinky, rady a tipy ze světa dress code. Nejen o košilích zábavně.

Smart fashion blog - vše o košilích a oděvech pro muže i ženyDress code je široký pojem. Poradíme, jak se vyznat v odívání do zaměstnání i na rozličné společenské události. Jak si vybrat tu správnou košili? Jak sladit košili s kravatou? Z jakých látek si mohu vybrat? Kolik stojí košile na manžetové knoflíčky? A další desítky rad a odpovědí na Vaše otázky ke košilím a oblečení pro muže i ženy.

Radíme také firmám zvolit pro své zaměstnance nejvhodnější firemní dress code dle odvětví a pracovního zařazení. Od košile s logem po montérky.

Nenašli jste odpověď na to, co Vás zajímá? Napište nám Váš dotaz nebo komentář na info@smartmen.cz.

Barva kravaty

Počet shlédnutí: 2359

Barva kravaty Poradíme vám, jak vybrat vhodnou kravatu pro každou příležitost. Červená barva vyvolává v lidech pocit síly. Přes den si berte místo černé šedou kravatu. Zemité odstíny jako je hnědá, béžová, vínová jsou na pohled hřejivě příjemné.

Čtěte více... Komentáře: 0

Jakou kravatu? Jak kombinovat barvy a vzory

Počet shlédnutí: 3960

Jakou kravatu? Jak kombinovat barvy a vzory Několik tipů, jak sladit kravatu a pánskou košili. Muži volí barvu kravaty jako třetí doplňkovou barvu k barvě košile a obleku. Jaké doporučujeme vhodné barevné kombinace?

Čtěte více... Komentáře: 0

Jak sladit pánskou košili s kravatou?

Počet shlédnutí: 3691

Jak sladit pánskou košili s kravatou? Sladili jsme společenskou košili ne s jedinou kravatou, ale rovnou s několika kravatami. K jedné košili SmartMen tak můžete kombinovat více kravat a obohatit tak Vaše outfity a ušetřit na kravatě nebo košili.

Čtěte více... Komentáře: 0

Dress code

Počet shlédnutí: 6146

Dress code K etiketě neboli souhrnu společenských zvyklostí a norem chování, patří i dress code. To znamená kodex oblékání určující, jak se na danou, více či méně formální událost obléknout.

Čtěte více... Komentáře: 0

Veselé pánské ponožky s vánočním motivem

Počet shlédnutí: 1764

Veselé pánské ponožky s vánočním motivem Hitem letošních Vánoc jsou barevné pánské ponožky se zábavnými postavičkami. Měkouš, který pobaví muže i jeho okolí. Vánoční ponožky jsou levným ale milým dárkem, který potěší. Vtipné ponožky si oblékněte také na veselý firemní večírek jako součást firemního dress code.

Čtěte více... Komentáře: 0

Jak se obléci na ples – návod pro muže a jejich partnerky

Počet shlédnutí: 3159

Jak se obléci na ples – návod pro muže a jejich partnerky Jdete na ples a nevíte, co si vzít na sebe? Nejste v tom sami. V současné době získáváme stále více podobných dotazů. Poradíme mužům, jak se správně obléknout na ples a co si určitě nebrat. Z pánského oblečení na ples neděláme žádnou vědu. Kolikrát jste byli loni na plese?

Čtěte více... Komentáře: 0

Novinky a Nejprodávanější košile a doplňky

Jak vybrat velikost košile

Online katalogy dodavatelů

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.