Smart Fashion Blog - O odívání pro muže & ženy

Novinky, rady a tipy ze světa dress code. Nejen o košilích zábavně.

Smart fashion blog - vše o košilích a oděvech pro muže i ženyDress code je široký pojem. Poradíme, jak se vyznat v odívání do zaměstnání i na rozličné společenské události. Jak si vybrat tu správnou košili? Jak sladit košili s kravatou? Z jakých látek si mohu vybrat? Kolik stojí košile na manžetové knoflíčky? A další desítky rad a odpovědí na Vaše otázky ke košilím a oblečení pro muže i ženy.

Radíme také firmám zvolit pro své zaměstnance nejvhodnější firemní dress code dle odvětví a pracovního zařazení. Od košile s logem po montérky.

Nenašli jste odpověď na to, co Vás zajímá? Napište nám Váš dotaz nebo komentář na info@smartmen.cz.

Košile a doplňky podle barev

Počet shlédnutí: 876

Košile a doplňky podle barev Barvy oblečení vypovídají o osobnosti majitele. Nakupování pánských košilí a kravat podle oblíbených barev. Bílá košile se hodí ke všem oděvům. Modrá kravata je univerzální. Červená kravata se hodí k modré a bílé košili. Fialová košile a kravata patří k oblíbeným kombinacím, zejména u žen.

Čtěte více... Komentáře: 0

Barva kravaty

Počet shlédnutí: 1908

Barva kravaty Poradíme vám, jak vybrat vhodnou kravatu pro každou příležitost. Červená barva vyvolává v lidech pocit síly. Přes den si berte místo černé šedou kravatu. Zemité odstíny jako je hnědá, béžová, vínová jsou na pohled hřejivě příjemné.

Čtěte více... Komentáře: 0

Jakou kravatu? Jak kombinovat barvy a vzory

Počet shlédnutí: 3728

Jakou kravatu? Jak kombinovat barvy a vzory Několik tipů, jak sladit kravatu a pánskou košili. Muži volí barvu kravaty jako třetí doplňkovou barvu k barvě košile a obleku. Jaké doporučujeme vhodné barevné kombinace?

Čtěte více... Komentáře: 0

Jak sladit pánskou košili s kravatou?

Počet shlédnutí: 3097

Jak sladit pánskou košili s kravatou? Sladili jsme společenskou košili ne s jedinou kravatou, ale rovnou s několika kravatami. K jedné košili SmartMen tak můžete kombinovat více kravat a obohatit tak Vaše outfity a ušetřit na kravatě nebo košili.

Čtěte více... Komentáře: 0

Dress code

Počet shlédnutí: 5802

Dress code K etiketě neboli souhrnu společenských zvyklostí a norem chování, patří i dress code. To znamená kodex oblékání určující, jak se na danou, více či méně formální událost obléknout.

Čtěte více... Komentáře: 0

Novinky a Nejprodávanější košile a doplňky

Druhá košile zdarma

Jak vybrat velikost košile

Online katalogy dodavatelů

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.