Připraveno k nošení - vybalíme, vypereme, vyžehlíme & odešleme

Připraveno k nošení - vybalíme, vypereme, vyžehlíme & odešleme

NOVINKA

Košile a košilové halenky Vám připravíme tak, že si je můžete hned obléknout. Jednotná cena se vztahuje na všechny košile v objednávce. Vy objednáte. My se postaráme. Vy nosíte!

119 Kč s DPH

98,30 Kč

Skladové číslo:

Dostupnost: 5-8 dnů
Doručíme dne: 04.05.2021

Výrobce: SmartMen

Ready-to-wear service - Uděláme to za vás

Představte si, že si v jakémkoli obchodě koupíte nové oblečení, hned si ho obléknete a nosíte? Tak s naší službou Připraveno k nošení to je možné!

Všechny pánské košile a dámské košilové halenky zakoupené v eshopu SmartMen.cz za Vás:

1. Vybalíme ze všech plastových sáčků a obalů; vyndáme špendlíky, spony a plastové výplně kolem límců; sundáme vysačky a etikenty pokud jsou (přiložíme později pro informaci).

2. Košile necháme odborně vyprat a vyžehlit v profesionální prádelně a čistírně, se kterou dlouhodobě spolupracujeme.

3. Košile pečlivě složíme a zabalíme pouze do jednoho obalu.

4. Zásilku odešleme dle Vašich původních dispozic.

To vše stihneme za 5 pracovních dnů. Vy si košile můžete rovnou bez obav obléknout a nosit.

Stačí přidat k objednávce službu Připraveno k nošení a my se za jednotnou cenu Kč 99,- s DPH automaticky takto postaráme o všechny košile v objednávce. Pokud si některé položky nepřejete nechat vyprat, dejte nám vědět do poznámky.

Za uvedenou cenu se Vám postaráme o neomezený počet položek košilí v objednávce!

Co je dobré vědět

1. Spolupracujeme s prověřenou prádelnou v našem městě.

2. Prádelně nepředáváme žádné Vaše osobní údaje. Zakázka proběhne naším jménem.

3. Pokud si objednáte službu Připraveno k nošení, potom Vám všechny košile v objednávce připravíme dle výše uvedeného postupu. Pokud si některý kousek nepřejete vyprat, dejte nám prosím vědět do poznámky (protože to je dárek nebo jiné důvody).

4. Služba Připraveno k nošení prodlouží dodání zásilky o 5 pracovních dnů.

5. Objednávku expedujeme najednou - pokud některé položky v košíku nespadají pod službu Připraveno k nošení, pak je obdržíte společně.

6. Objednáním služby Připraveno k nošení spotřebitel bere na vědomí a souhlasí se skutečností, že pro dotčené položky nelze odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží dle § 1829 odst. 1 občanského zákoníku, tj. odstoupit bez udání důvodu ve lhůtě 14ti dnů (resp. 30 dnů dle podmínek tohoto eshopu). Zboží lze běžným způsobem reklamovat.

Službu Připraveno k nošení doporučujeme používat na košile a halenky, pokud jste si jisti střihem a velikostí. Podívejte se sem, jak zjistit správnou velikost Vaší košile.

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.