Menu

Galerie outfitů ve stylu Business Formal

Kombinujte saka, společenské kalhoty, košile, sukně a vytvořte si dokonalý business outfit do zaměstnání a pro podnikání. Složte si outfit od stejného výrobce a získejte ihned množstevní slevy 5% až 20%.

Jedna značka + shodný materiál = stejný odstín

Abyste docílili perfektního sladění pánského obleku a dámských kostýmků, vybírejte kousky od jednoho výrobce a stejného materiálového složení. Kombinace napříč značkami nejspíš nebudou barevně ladit, zejména v odstínech Navy, královská modrá a šedá. Doporučené produkty od stejného výrobce zpravidla uvádíme jako doporučené produkty v detailu každého produktu.

Množstevní slevy 20% od prvního nákupu

Vložením položky do nákupního košíku se Vám od částky nákupu Kč 2,5 tis. zobrazí množstevní sleva. Nejvyšší množstevní sleva je 20% při objednávce od Kč 10 tis. Platí pro všechny již od prvního nákupu, pro zákazníky i firmy. 

Na obleku a kostýmku tak jedním nákupem ušetříte 10 - 15%. Doprava a výměna je zdarma. Při výměně nečekáme na vrácené kousky a nové posíláme ihned.

Vyobrazené oděvy jsou vhodné pro Váš firemní branding - výšivky nebo potisk logem. Realizace zakázky za 3 týdny. Vzorky k vyzkoušení velikostí zapůjčíme zdarma.

Tipy na dámský formální dress code - kostýmky, košile, halenky, šaty

Tipy na pánský business dress code - obleky, košile, vestičky, kravaty