Zástěry pro gastro provozy a služby & branding
Slušivé pracovní zástěry do pasu i s laclem. Unisex střihy. Několik délek. Více než 30 barev na výběr.
Široký výběr & branding na míru
Designové zástěry v jeansovém stylu. Laclové popruhy pro úpravu délky. Vodoodpudivé zástěry s akrylovým povrchem.
Zajišťujeme výšivky loga provozovny. Nejčastější šířka 10 cm. Umístění uprostřed na lacl. U pasové zástěry vlevo nebo vpravo do spodního rohu nebo na levé stehno. Výšivky jsou trvanlivější než potisky. Zástěry lze prát na vysoké teploty.
Merchandise - Zástěra s logem je relativně levnou položkou reklamního textilu a pracovních uniforem, chrání ostatní oděvy a představuje efektivní reklamu pro Vaši značku. Jedna velikost padne všem.
Množstevní slevy -20% přímo v košíku pro firemní zákazníky i jednotlivce. Možnost výšivky firemního loga již od 10 ks.
1 položka
-
Přidat k Oblíbeným
Moderní zástěra do kuchyně s laclem LeChef Professional
Tato zástěra je vyrobena ze směsi bavlny a polyesteru. Vršek zástěry se dvěma velkými očky, kterými se protáhne pásek kolem krku. Středová kapsa vytváří 3 praktické kapsy + 1 náprsní kapsa. Jedna velikost (šířka 72 cm délka 86 cm) ve 4 barevných variacích.
Týden
1090 Kč
900,80 Kč bez DPH