Moderní pánské košile a košilové halenky

39 položek

smart casual dress code do firem, služeb a obchodů za 3 týdny s logemModerní barevné kombinace, celoplošný potisk zajímavými vzory, kontrastní prvky na pánské i dámské košile pro zvýraznění osobnosti Vašich zaměstnanců. Široký výběr vzorů, střihů a velikostí pro každou profesi. Proto jsou Smart Casual v dnešní době nejvíce oblíbené jak u zaměstnanců a podnikatelů, tak u zaměstnavatelů.

Kvalitní servis a flexibilní dodávky

V eshopu SmartMen.cz Vám jsme průvodcem při tvorbě firemního dress code od první myšlenky po realizaci zakázky s výhledem dlouhodobé spolupráce. Detailní cenové nabídky zasíláme včetně fotografí do druhého dne. Vámi zvolené vzorky zasíláme zdarma do pěti dnů. Zakázku jsme schopni realizovat během 3 týdnů včetně výšivky firemního loga. Sjednané cenové a dodací podmínky jsme schopni plnit opakovaně v dohodnutém časovém intervalu.

Nejžádanější firemní dress code

Pohodlí při cestě do zaměstnání, celý pracovní den na schůzkách i v kanceláři. Svěží cestou z práce. Pouze v oblíbeném Smart Casual oblečení třeba i s firemním logem. Elegantní firemní uniformy pro management, obchodní týmy, restaurace, hotely, obchody, služby - Smart casual košile; Plátěné kalhoty; Pletené svetry, Polo.

Veškerý sortiment pro firemní dress code naleznete v eshopu SmartMen.cz nebo nás kontaktujte pro individuální nabídku uniforem pro Vaše podnikání.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.