Vyšíváme loga & potisk - Merchandise - Šijeme firmě na zakázku

Merchandise - brandové košile prodávají samy

Komplexní služby v oblasti orandování oděvů pro distributory nápojů, lihovin, piva, kávy, čajů a dalších značkových nápojů do restaurací, hospod, barů, kaváren a jiných provozů. Udržte a podpořte své odběratele kvalitním pracovním oblečením s vaší značkou.

Připraveno k nošení - Vypereme nové oděvy před prvním nošením

Objednáte si oblečení v eshopu. Za pár dní přijde a Vy byste ho chtěli hned nosit. Ale měli byste ho nejdříve vyprat, usušit, vyžehlit...

My to uděláme za Vás. Stačí si objednat službu Připraveno k nošení a my objednané oděvy - pánské košile a dámské košilové halenky: vybalíme, vypereme, vyžehlíme, zabalíme & odešleme. To vše nám zabere jenom 5 pracovních dní. Vy hned nosíte.

Pro konečné spotřebitele

Službu doporučujeme objednávat, pokud jste si jisti střihem a velikostí košilí - zakoupené značky košilí již znáte, již konkrétní velikost nakupujete. Objednáním služby totiž ztrácíte možnost oblečení vrátit bez udání důvodu v zákonné lhůtě. Stále máte možnost oblečení reklamovat.

Pro firemní zákazníky

Pokud s námi řešíte firemní dress code pro management, obchodní týmy, různé profese, pak službu Připraveno k nošení ocení všichni Vaši zaměstnanci. S ohledem na typ oděvu a počty Vám připravíme individuální cenovou nabídku. Vy nosíte. My se o vše postaráme.

Zhodnocení oděvů a firemního oblečení kvalitní výšivkou & potiskem

Obchodníky, zaměstance společnosti a personál jednoznačně odlišíte od zákazníků v oděvech s firemním logem. Firemní uniformy podpoří zvýšení image Vaší firemní značky. Nejširší nabídka firemních košilí a oděvů na SmartMen.cz.

Logo na oděvy pro reklamní účely a na firemní uniformy pro zaměstnance plní nejen funkci reprezentace společnosti ale také se oděvy mohou stát zajímavým bonusem pro zaměstance s daňově uznatelným nákladem pro zaměstnavatele. Nakupujte firemní oděvy s možností odpočtu DPH.

Na jaké oděvy je výšivka vhodná?

Nejčastěji vyšíváme loga a jmenovky na pánské i dámské košile, polo košile, fleecové bundy a vesty, mikiny a pracovní oděvy - kuchařské rondony, zástěry, montérkové bundy, pracovní laclové kalhoty, čepice a kšiltovky.

Nadstandardní služby pro firemní zákazníky a spotřebitele

 • Výšivky a potisk - Branding

  Zhodnocení oděvů firemním logem & potiskem. Unikátní branding a výšivky jména, přezdívek a libovolných textů. Jedinečný dárek pro rodinu, přátele a kolegy.

 • Merchandise

  Podpořte a udržte své zákazníky. Brandové oděvy prodávají za vás v konkurenci jiných značek. Merchandise pod kontrolou a bez skladových zásob. Efektivní podpora prodeje vaší značky.

 • Připraveno k nošení

  Pánské košile a oděvy dle dohody se zákazníkem vybalíme, vypereme, vyžehlíme a jemně složíme. Oděvy tak můžete ihned a bez obav nosit. Ušetříte čas a budete vypadat skvěle.

 • Výroba oděvů v ČR

  Šijeme na zakázku pánské a dámské košile pod vlastní značkou SmartMen. Zakázka od 50 ks. Výroba pracovních oděvů s možností dodávky náhradního plnění. Vysoká kvalita za přijatelnou cenu.

 • Pravidelná údržba oděvů

  Firemní košile a pracovní oděvy vypereme, vyčistíme a přivezeme. Pravidelná služba. Doprava zdarma v okruhu 50 km od Jablonce nad Nisou. Profesionální údržba oděvů pro reprezentativní vzhled a delší životnost firemních oděvů.

Zakázková výroba již od 50 ks

Dle přání a zadání zákazníka šijeme montérky, montérkové bundy, laclové montérky do výroby. Profesní oděvy pro gastronomii a hotelnictví, zdravotnictví a jiné obory. Ale i pánské košile a dámské halenky pod vlastní značkou SmartMen pro obchodní týmy i restaurace. Zajistíme kompletní dress code Vaší společnosti od hlavy k patě.

Minimální počet pro výrobu je 50 ks a zároveň nejméně 5 ks od velikosti. Oděvy dodáváme s potiskem nebo výšivkou firemního loga dle zadání zákazníka. Dodávky pracovních oděvů na zakázku nabízíme s možností tzv. náhradního plnění. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na info@smartmen.cz.

Pravidelná údržba pracovního oblečení s rozvozem a opravami

Investujete do ochranných pracovních oděvů nemalé částky, ale Vaši zaměstnanci chodí v neudržovaném oblečení? Prodlužte životnost pracovních oděvů a zvyšte reprezentativní vzhled Vašich zaměstnanců díky pravidelné údržbě zahrnující praní, chemické čištění a opravy.

Pravidelný svoz a rozvoz pracovních oděvů

V okolí měst Liberec, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, ve vzdálenosti do 50 km od dálnice D10 poskytujeme svoz a rozvoz pracovních oděvů zdarma. 

Benefit pro zaměstnance

Vaši zaměstnanci si o víkendech perou pracovní oděvy na vlastní náklady? Dopřejte jim profesionální údržbu pracovního oblečení a více času na rodinu a děti. 

Nezávazná poptávka nebo dotaz na firemní oblečení

Jak vybrat velikost košile

Online katalogy dodavatelů

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.