Ochranné roušky s drátkem a vyměnitelnými filtry - Zdarma k nákupu v eshopu

Látkové roušky s nejlepší možnou přiléhavostí & střihneme vám účinný FFP1 filtr Melt-Blown zachycující 81% virů

Nechali jsme pro vás ušít látkové roušky s kapsou pro vložení vyměnitelných filtrů. Nabízíme nejúčinnější filtr, který je dostupný široké veřejnosti. Maloobchodní cenu 1 ks o standardizovaném rozměru 20x15 cm jsme stlačili na Kč 2,40 s DPH. Věříme, že nošení roušek má nyní ještě větší smysl.

Roušky & filtry zdarma jako dárek k nákupu

Naše tvarovatelné přiléhavé plátnové roušky s upevňovacím drátkem kolem nosu si nemusíte kupovat. Stačí objednat v našem eshopu SmartMen.cz za Kč 2.000,- s DPH a roušku si můžete vybrat jako dárek k nákupu místo ponožek! Naším cílem není vydělávat na prodeji roušek a filtrů, ale poděkovat zákazníkům za důvěru a podporu. Velice si toho vážíme.

Již máte roušku s kapsou? Jako dárek k nákupu si můžete vybrat 3,0 m ochranného filtru FFP1 typu melt-blown. Nastříháte si nejméně na 20 ks filtrů odhadem na 14 dnů.

Na této stránce vysvětlíme a na videích názorně ukážeme, jak fungují látkové roušky, jak je nasazovat a sundávat. Jak bezpečně manipulovat s vyměnitelným filtrem. Jak a z čeho ušít nejlepší roušku pro dospělé i pro děti. Jak pečovat o roušky. Co udělat s použitým filtrem. A jak to všechno zvládnout.

V prvé řadě bychom chtěli poděkovat někomu, bez koho bychom se do výroby roušek ani nepouštěli (a ani nemohli):

Studentská iniciativa #ROUSKYSTULKOU

Web RouskysTULkou info o filtrech do rousek

Textiliní a strojní fakulta Technická Univerzita v Liberci (TUL) pod vedením prof. Ing. Josefa Šedlbauera, Ph.D., který již od propuknutí epidemie COVID-19 mobilizoval veřejnost, aby šila textilní roušky s kapsou pro vložení filtru o standardizovaných rozměrech 20x15 cm. Poté, co s týmem TUL prof. Davida Lukáše vytvořili nanofiltry s účinností záchytu virů okolo 90 % (FFP2) a tyto začala v průmyslovém měřítku produktovat liberecká společnost Elmarco s.r.o., veškerou produkci nanofiltrů si rezervoval a financoval Liberecký kraj pro distribuci roušek pro integrovaný záchranný systém.

Prof. Šedlbauer to nevzdal a během pár týdnů představil veřejnosti dostupný filtr z netkané textilie vyrobený metodou Melt-Blown. Jedná se o směs mikrovláken a nanovláken s filtrační účinností 81% splňující podmínky ochrany před viry na úrovni FFP1. Zvláštní poděkování patří výrobci těchto textilií Obrokov s.r.o., která v současné době chrlí statisíce filtrů denně za velmi příznivou cenu. Filtry se prodávají v rolích o délce 250 m a 500 m a my vám z nich rádi odstřihneme.

Střihy na roušky pro celou rodinu od Caramilla

Nejlepší střih na roušky poskytla paní Petra Macháčková na svém eshopu se střihy Caramilla.cz. Ne webu najdete také návody a video návody na šití roušek. Střihy a návody jsou postupně vylepšovány a my je budeme nadále sledovat a vylepšovat i námi šité roušky. Pokud cokoli šijete, nebo se chystáte začít s šitím, vše najdete zde. Smekáme a děkujeme.

Roušky pro nás šije liberecké výrobní družstvo Loktu She

Šicí dílna Loktu She se specializuje na šití a prodej šátků a oblečení na nošení mimin. Na výrobky se můžete podívat v eshopu Loktushe.cz. Aktuálně svoje výrobní kapacity částečně uvolnili pro šití roušek. V této dílně ušili první vzorky roušek s kapsou pro vyměnitelné filtry pro TUL. Kompetentnějšího partnera pro výrobu roušek jsme si ani nemohli přát.

Video návod Caramilla jak vkládat filtr melt-blown do látkových roušek (délka 23:33)

no alt

Video návod TUL na ušití látkové roušky s kapsou & Jak vkládat filtr (titulky, bez zvuku, délka 3:26)

no alt

FFP2 respirátory - polomasky & Látkové roušky s drátkem + Jednorázové netkané filtry FFP1

3 Položky

Vysoká míra ochrany před COVID-19 filtrační polomaskou - respirátorem ochranné třídy FFP2 zachycující nejméně 94 % bakterií a virů. Balení po 10 ks pro jednorázové použití. Certifikovaný výrobek dovozcem Adler Czech. Země původu Čína. Vzhledem k většímu počtu ks v balení nelze tento výrobek z ekonomických důvodů nabízet jako dárek zdarma k nákupu. Na rozdíl od látkových roušek a výměnných FFP1 filtrů.

Výměnné filtry Melt-blown s účinností 81 % VYPRODÁNO

Účinné filtry z netkané textilie vyrobené metodou Melt-Blown stříháme z rolí na délku 2 x 150 cm a šířku 20 cm pro cca. 20 ks roušek s kapsou. Cena za produkt Kč 48,- s DPH. Cena za 1 ks standardizovaného rozměru 20x15 cm vyjde na Kč 2,40. Filtry si sami nastříháte podle potřeby. Do dětské roušky si odstřihnete menší dílky.

Roušky s kapsou & filtry zdarma k nákupu VYPRODÁNO

Ke každé objednávce v eshopu SmartMen.cz nad Kč 2.000,- si můžete jako dárek vybrat naši látkovou roušku nebo účinný ochranný FFP1 filtr zdarma! Na výběr roušky s kapsou v barvě bílá a černá. Unisex střih. Jedna velikost padne všem - díky upevňovacímu drátku přes nos a posuvné tkanici rouška dokonale přiléhá k obličeji a vy dýcháte pouze přes roušku.

Jednorázový FFP1 filtr typu Melt-Blown do roušek stojí pouze Kč 2,40. My Vám ustřihneme zdarma k nákupu hned 3,0 m na nejméně 20 ks filtrů o rozměrech 20x15 cm. Poštovné zdarma.

Roušky s filtrem do firmy, obchodu, restaurace

Chtěli byste poskytnout filtrační polomasky FFP2roušky včetně zásoby vyměnitelných filtrů Vašim zaměstnancům? Látkové roušky se zavazováním lze nosit relativně pohodlně po celý den. Kontaktujte nás pro upřesnění množství a dodací lhůty. Roušky budete mít během několika dnů. Případně nás kontaktujte se specifickým požadavkem na šití roušek. Firemní loga na roušky nevyšíváme.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

blank
  • Doprava zdarma na objednávky od Kč 1.500,-
  • Množstevní slevy 20% ihned při každém nákupu
  • Odstoupení a výměna vždy zdarma přes Zásilkovna.cz
  • Odložená platba 30 dnů zdarma od druhé objednávky
  • Sleva na hedvábnou kravatu ke každé košili SmartMen
  • Pro firemní dress code vzorky k vyzkoušení velikostí zapůjčíme zdarma
  • Předchozí
  • Další
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.