Bavlněná rouška s drátkem, kapsou 20x15cm na ochranné filtry a zavazováním - Bílá

Bavlněná rouška s drátkem, kapsou 20x15cm na ochranné filtry a zavazováním - Bílá

Český výrobek

Ochranná rouška ze 100% bavlněného plátna s dobrou propustností na dýchání. Drátek a zatahovací šňůrky v tunýlku na dokonalé utěsnění. Kapsa na vyměnitelný filtr 20x15 cm. Doporučujeme používat s jednorázovými FFP1 filtry typu Melt-blown s 81% účinností. Velikost pro dospělé. Díky stahovacím šňůrkám sedí všem. Roušky zdarma jako dárek k nákupu v eshopu s oděvy SmartMen.cz od Kč 2.000,-!

139 Kč s DPH

114,90 Kč

159 Kč s DPH Sleva 20 Kč

Skladové číslo: ROU19BI

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 28.06.2021

Výrobce: Loktu She, družstvo (Liberec)

Roušky jako dárek zdarma k nákupu

Naší vizí a cílem je i nadále nabízet nejlepší košile a oblečení do zaměstnání i pro volný čas, pro firmy oděvy s logem, reprezentativní oblečení do obchodu a služeb, včetně restaurací a hotelů. Jako poděkování zákazníkům jsme si nechali ušít kvalitní a funkční roušky, které mohou chránit nejen vaše okolí, ale i vás před onemocněním. Ke každé objednávce nad Kč 2.000,- s DPH si můžete vybrat tuto roušku zdarma. Jednorázové FFP1 filtry si pak můžete přikoupit za jednu z nejnižších cen na trhu v libovolném množství zde.

Jak roušku správně utěsnit

Rouška je vybavena jedním kusem tkanice, která je volně provlečena v tunýlku po stranách. Upevňovací drátek je umístěn v horní části, kapsa pro vložení filtru je umístěna zespoda nad volnými konci tkanice. Tkanice se uvazuje přirozeně za krkem (ne na hlavě).

- Oblouk tkanice nasaďte zezhora přes hlavu nad uši rubem k sobě; oblouk tkanice obepíná hlavu; rouška a volné konce tkanice volně visí před obličejem
- Strany roušky oběma rukama jednu po druhé co nejvíce stáhněte k sobě/nařaste podél šňůrky
- Přiložte horní hranu roušky pod oči k nosu a drátek vytvarujte kolem nosu a lícních kostí
- Volné konce tkanice uvažte pod ušima za krkem
- Ujistěte se, že rouška přiléhá podél nosu, na tvářích a bradu máte zakrytou; převys látky pod bradou nevadí, rouška přiléhá k čelistem

Pokud si potřebujete od roušky ulevit, stačí za krkem mírně povolit. Roušku jednoduše sundáte povolením úvazu za krkem a přetažením přes hlavu za sebe.

Co je potřeba vědět při nákupu

Na tento produkt se nevztahují jinak běžné podmínky nákupu v eshopu SmartMen.cz:

- Nelze vrátit nebo vyměnit v zákonné lhůtě 14 dnů, resp. v prodloužené lhůtě 30 dnů (standard eshopu, nyní prodlouženo na 90 dnů)
- Jedna velikost pro dospělé osoby; pro muže i ženy; svoji velikost nastavíte stažením roušky po stranách podél šňůrky
- Nejedná se o zdravotnický materiál pro osobní ochranu
- Vyrobeno ze 100 % bavlněného plátna s dobrou prodyšností pro dýchání
- Před použitím vyperte nejméně na 60 st. Celsia; pratelné na 90 st. Celsia; lze vyvářet; rouška včetně tkanice se mohou po vyprání mírně srazit, což nemá vliv na funkčnost a není důvodem pro reklamaci produktu

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.