Manžetové knoflíčky se Swarovski® kameny - Gold Patina

Manžetové knoflíčky se Swarovski® kameny - Gold Patina

Pozlacené manžetové knoflíčky se Swarovski® kameny z nové kolekce Gold Patina. Dárková krabička na manžetové knoflíčky zdarma.

650 Kč s DPH

537,20 Kč

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 24. 9. 2018

Výrobce: SmartMen Česká republika

Luxusní manžetové knoflíčky se Swarovski® kameny - Crystal Gold Patina nejen do byznys košile, ale třeba jen tak pro radost. Luxusní křišťál Swarovski® Chessboard - šachovnice v odstínu křišťálu se zlatým odleskem. Kámen čtvercového tvaru je vybroušen do šachovnice o 25 políčkách. Díky odlišnému sklonu každého políčka vytváří plocha kamenu dojem tekutého krystalu. Pohybem manžety kámen plynule odráží odlesky okolních předmětů a tím neustále mění barvu.

Detailní popis Swarovski® Gold Patina manžetových knoflíčků

Zářivý lesk originálních krystalů Swarovski®. Jedinečné světoznámé Swarovski® krystaly lámou světlo v duhovém spektru. Rozměr krystalu 12 mm.

Mechanická část manžetového knoflíčku je zhotovena z vysoce kvalitního bižuterního kovu s povrchovou úpravou zlacením 14K žlutým zlatem.

Manžetový knoflíček pevně a elegantně uchytí francouzskou manžetu pánské košile.

Dárková krabička na manžetové knoflíčky v ceně s označením certifikovaného výrobce šperků ze Swarovski® komponentů.

Mohlo by se Vám líbit nebo hodit - doporučujeme přikoupit

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.