Duhové manžetové knoflíčky se Swarovski® krystaly - Aurora Borealis

Duhové manžetové knoflíčky se Swarovski® krystaly - Aurora Borealis

S KOŠILÍ SLEVA 100 Kč

Duhový odlesk originálních Swarovski® krystalů je umožněn speciálním AB efektem. Univerzální manžetové knoflíčky pro muže i ženy.

490 Kč s DPH

405 Kč

Skladové číslo: 2012-1024

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 22. 6. 2018

Výrobce: SmartMen Česká republika

Swarovski® Aurora Borealis

Manžetové knoflíčky se Swarovski® kameny - Aurora Borealis s duhovým AB efektem. Luxusní křišťál Swarovski® Chessboard - šachovnice v duhovém odstínu s třpytivým odleskem. Kámen čtvercového tvaru je vybroušen do šachovnice o 25 políčkách. Díky odlišnému sklonu každého políčka vytváří plocha kamenu dojem tekutého krystalu. Pohybem manžety kámen plynule odráží odlesky okolních předmětů a tím neustále mění barvu.

Zářivý lesk originálních krystalů Swarovski®. Jedinečné Swarovski® krystaly lámou světlo v duhovém spektru. Rozměr krystalu 12 mm.

Bižuterie z Jablonce nad Nisou

Mechanická část manžetového knoflíčku je zhotovena z vysoce kvalitního bižuterního kovu s povrchovou úpravou rhodiováním. Rhodium je ušlechtilý kov stříbřité barvy. Manžetový knoflíček s úpravou rhodiem používají šperkaři pro jeho barevnou stálost a ochranu šperku před vnějšími vlivy.

Dárková krabička zdarma

Dárková krabička v ceně s označením certifikovaného výrobce šperků ze Swarovski® komponentů.

Mohlo by se Vám líbit nebo hodit - doporučujeme přikoupit

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.