Manžetové knoflíčky se Swarovski® kameny - Black Diamond

Manžetové knoflíčky se Swarovski® kameny - Black Diamond

POSLEDNÍ KOUSKY S KOŠILÍ SLEVA 100 Kč

Stříbrné manžetové knoflíčky se Swarovski® kameny v odstínu černého diamantu jsou věčné. Tlumený odlesk vybroušeného kamene ladí k pánským oblekům.

490 Kč s DPH

Skladové číslo: 2012-1020

Dostupnost: Vyprodáno

Luxusní manžetové knoflíčky se Swarovski® kameny - Black Diamond nejen do byznys košile, ale třeba jen tak pro radost. Luxusní křišťál Swarovski® Chessboard - šachovnice v odstínu křišťálu s ocelovým odleskem. Kámen čtvercového tvaru je vybroušen do šachovnice o 25 políčkách. Díky odlišnému sklonu každého políčka vytváří plocha kamenu dojem tekutého krystalu. Pohybem manžety kámen plynule odráží odlesky okolních předmětů a tím neustále mění barvu.

Zářivý lesk originálních krystalů Swarovski®. Jedinečné světoznámé Swarovski® krystaly lámou světlo v duhovém spektru. Rozměr krystalu 12 mm.

Mechanická část manžetového knoflíčku je zhotovena z vysoce kvalitního bižuterního kovu s povrchovou úpravou rhodiováním. Rhodium je ušlechtilý kov stříbřité barvy. Manžetový knoflíček s úpravou rhodiem používají šperkaři pro jeho barevnou stálost a ochranu šperku před vnějšími vlivy.

Manžetový knoflíček pevně a elegantně uchytí francouzskou manžetu pánské košile.

Dárková krabička na manžetové knoflíčky v ceně s označením certifikovaného výrobce šperků ze Swarovski® komponentů.

Mohlo by se Vám líbit nebo hodit - doporučujeme přikoupit

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení