Zpět

Nejdřív si košile vyzkouším, až pak zaplatím. Nakupuji chytře na SmartMen.cz.

Počet shlédnutí: 1007

V eshopu s pánskými košilemi SmartMen přímo od českého výrobce si zboží můžete doma vyzkoušet a zaplatit až po 30ti dnech. Máte tak dostatek času a pohodlí si ponechat jenom ty kousky, které Vám sedí. Kupujete pánské košile pro manžela nebo přítele? Je to dárek? Máte možnost zaplatit jenom to, co se mu bude líbit.

Nejdřív si košile vyzkouším, až pak zaplatím. Nakupuji chytře na SmartMen.cz.

Rodinná značka SmartMen - Založeno na důvěře

Nejsme banka ani splátková společnost. Nevyděláváme na úrocích ani poplatcích. Jsme český výrobce pánských košilí a vážíme si důvěry, kterou v nás vkládáte dokončením každé objednávky v našem eshopu.

Dlouhodobě nabízíme možnost odstoupit od kupní smlouvy v prodloužené lhůtě 30 dnů. Před Vánocemi až v lednu následujícího roku.

Nyní Vám nabízíme možnost uhradit kupní cenu až 30. den od vystavení faktury, tj. ode dne objednání, nebo expedice zboží. Nijak neprověřujeme Vaši bonitu. Jednoduše i my věříme Vám.

Kdy odložené platby využít?

Je to Váš první nákup na SmartMen.cz a nejste si jisti velikostí a střihem pánské košile? Objednejte si třeba obě velikosti a druhou košili nám vraťte – ZDARMA přes výdejní místa Zásilkovna.

Nemůžete se rozhodnout mezi barvami a vzory košile? Objednejte si obě a rozhodněte se doma. Poraďte se s Vašimi blízkými.

Kupujete mu pánskou košili jako dárek, na svatbu a jinou slavnostní příležitost? Ladíte košili a kravatu do obleku? V klidu domova si vše rozmyslete.

Jak chytře nakupovat na SmartMen.cz

Při odbavení v našem eshopu se automaticky registrujte a fakturační adresu mějte shodnou s doručovací adresou – jako dopravce zvolte Českou poštu nebo kurýra. V nabídce plateb vyberte „Odložit splatnost o 30 dnů". Dokončete objednávku.

Zboží expedujeme nejpozději následující pracovní den a elektronicky zasíláme fakturu se splatností 30 dnů.

Vy si zboží doma vyzkoušíte a rozhodnete, které si ponecháte.

Pokud se rozhodnete cokoli vrátit, vyplňte prosím krátký formulář a zboží zašlete zpět – ZDARMA přes Zásilkovnu. Lhůta splatnosti faktury je po dobu vracení přerušena.

Jakmile obdržíme zboží zpět, vystavíme Vám dobropis a Vy uhradíte jenom to, co si ponecháváte.

Detailní informace ke službě odložené platby naleznete v našich obchodních podmínkách ve článku 4, nebo nás kontaktujte na info@smartmen.cz a info lince +420 725 976 766.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.